Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Összeér a combom! Mot tegyek?

Összeér a combom! Mot tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék nagyon szoknyát és rövidnacit hordani de egyszeruen nem tudok mert ahogy izzad a combom és dörzsölôdik össze nagyon fáj. Probáltam már a hintôport dezodort stb. de nem jött be.Ha Solutio antisudorica-t használnék az Ott is meggátolná az izzadást? Vagy csak a hónaljon?

UI: Senki ne jöjjön a "fogyj le" beszólásaival ugyanis most fogytam 15kg-ot és 60kg vagyok..


2015. jún. 13. 09:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!!
2015. jún. 13. 09:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Az sajnos a combra nem ér semmit. És ez genetika kérdése is, mert a kiló alapján nem vagy túlsúlyos, tehát feltételezem a combod alapból összeér. Ha már a hintőpor sem válik be sajnos csak azt tudom mondani, hogy vegyél fel és vékony rövid cicanadrágot a szoknya alá. Tudom hogy rosszul hangzik, de szerintem nem igen van rá más megoldás.
2015. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez most elegge elszomoritott :(

Azt hittem talan az segitene.:( Azert koszonom!

2015. jún. 13. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
szia én is így vagyok, nekem a testbalzsam segített napi 1x vagy 2x bekenem vele a combom és sokat segít (nem biztos hogy neked is használ de egy próbát talán megér) nem szárad ki a bőröm és nem fájdul meg akkor sem ha sokat megyek rövid naciba
2015. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!