Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Összeér a combom. Combfix...

Összeér a combom. Combfix vagy harisnya? Melyik a kényelmesebb? Valami praktika?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se!

Szar kenyelmetlen a harisnya,zavaro minden mozdulatnal,es tulajdonkeppen belevagy preselve egy muanyagba,ami alapbol egeszsegtelen!

De ahogy gondolod...

2014. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a combfix jobban bejön.
2014. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha vastag a combod, a combfix be fog vágni. Akkor jobb a harisnya, harisnyatartóval (csak figyelj hogy olyat vegyél ami nem szilikonos).
2014. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ha összeér a combod lehet hogy a harisnyanadrág a legjobb, hogy ne dörzsölődjön ki a combod.
2014. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Vastagabb lábakra szerintem is inkább harisnyát vegyél:)
2014. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kell vastagnak lenni, hogy összeérjen!


Egyébként: harisnyanadrág!

A combfix egyszer véresre dörzsölt, azóta kerülöm.

2014. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ági 22 ***** válasza:
100%

A combfixet ebben az esetben egyáltalán nem ajánlanám, inkább egy minőségi harisnyanadrágot, ami lehetne, pl. egy 40 denes lycrás vagy ugyanilyen, csak alakformáló. Azoknak a derék és comb része erősebb tartásúra van kialakítva, szerintem ez megfelelne neked.

Az első válaszolónak pedig: én nagyon régóta hordok combfixeket, harisnyanadrágokat, de soha semmi bajom nem volt tőlük. Vannak kényelmetlen darabok, amiknek az anyaga szinte elviselhetetlen vagy nem megfelelő méretet választasz, de azokat kerülni kell és kész.

2014. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Létezik nagy méretű combfix is, tehát nem feltétel, h bevágjon..illetve megkérdezném, hogy milyen a harisnya harisnyatartóval? Én úgy tudom, hogy combfixhez van a harisnyatartó, és nem a harisnyához... Biztos, h egyről beszélünk?

Egyébként hallottam olyanról is, h hintőporozás vagy izzadásgátló dezodorral bekenni, h ne dörzsölődjön ki. Vagy valami rövidebb nadrágfélét a ruha alá, ami a combot kitakarja, de akkor a harisnyatartóval mi lesz..? Plusz ami gondolkodóba ejt, h hogy fogok kimenni mosdóba, mert harisnyával elég körülményes lesz a pisilés... :/

2014. márc. 26. 10:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Na, akkor:

a köznyelvben a harisnya = harisnyanadrág,

de egyébként a harisnya = combfix és ebből van különböző rögzítési megoldással rendelkező.

Egyszer a harisnyatartós változat, másszor a "ragadós" szilikoncsíkos.

A combfixnek általános tulajdonsága, hogy felül a comboknál NEM csak egy leheletvékony anyag van, hanem csipkézett vastagabb, ami az összeérő comboknál kellemetlen, sokkal jobban dörzsöl, míg egy harisnyaNADRÁG nem.

A szilikoncsíkos verzió pedig normál méretben is bevág (valamennyire), ez a dolga, így tart a helyén rendesen.

2014. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*és egyébként tapasztalatom szerint combfixszel sokkal szarabb pisilni, mert beleakadhat a bugyiba, illetve olyan közel van, hogy akár le is pisilheted.
2014. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!