Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell megtanulni magassa...

Hogyan kell megtanulni magassarkúban járni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá túl büszke, de tényleg nem tudok magassarkúban járni. Mindig csak lapos cipőkben jártam... Viszont szeretném ezt a korszakomat lezárni, és szép, magassarkú cipőkben járni, csak hát jelenleg úgy járok bennük, mint egy ló...
2010. febr. 28. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy tökéletesen passzoljon, ne legyen se nagy (mert akkor lötyög majd a lábadon) se kicsi (akkor meg szorít és elviselhetetlen felvenni).

Először is otthon gyakorolj, a lakásban. Ha sokat járkálsz benne, akkor egy idő után hozzászokik a lábad.

2010. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem tanultam megy járni benne, hiába minden, 1 év után már csak feladtam. Addigra szétment a lábam is szóval nem nagyon érte meg évekig csámpázni benne... bár mások jót röhöghettek legalább.

Próbálkozz... mást nem nagyon tehetsz. Ja meg ne 10 centis sarokkal kezdd hanem kisebbel.

2010. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan haladj! Először kezdj egy törpesarkúval, hordd minél többször, majd jöhetnek a magasabb sarkak. Vigyázz, könnyen feltörheti a lábad eleinte, de ne add fel. Eleinte inkább otthon járkálj bennük, vagy ha csak leugrasz valamiért. Tehát ne egy 10 centissel kezdj valami buliban, mert kikészülsz a parti végére. :)
2010. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!