Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Ridikül magazin milyen?...

A Ridikül magazin milyen? Melyik másik magazin hasonlít hozzá?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még hasonlót, de szeretem. Kitárgyalják a felnőttek mindennapi gondjait négyen, ennyi... ja, meg hívnak egy pasi sztárvendéget, aki beleillik a témába. Én szeretem Jakupcseket.
2015. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szimpatikus volt, amíg egy nyárvégi valamilyen balatonparti műsorban nem nyomta a véleményét arról, hogy hova íratta a gyerekét iskolába, hogyan és miért. És hogy másoknak is azt kéne csinálni, stb. Alig lehetett lelőni.

Nem is értem, hogy hogy maradt képernyőn utána.

Bár utána volt még Mo. szeretlek is, abban normális volt.

De a Ridikülben többször volt rossz érzésem, ahogy a külföldön élésről, hazajövetelről beszélt a vendégekkel. Valahogy mintha megváltozott volna, nem láttam az együttérzést sem rajta, mint régebben.

Lehet, hogy öregszik, nem tudom. És mintha erőltetné a véleményét, belevág mások szavába, nem mint régen.

2016. jan. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!