Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal, ha...

Mit csináljak a hajammal, ha egyszerre egyenes és göndör, és kezelhetetlen?

Figyelt kérdés

Lapockáig érő világosbarna hajam van. Egyenesnek néz ki, de közelről nézve látszik, hogy sötétszőke vékony, egyenes szálak között vannak sötétbarna, kétszer olyan vastag, göndör hajszálak, tehát "kétféle" a hajam, amitől teljesen kezelhetetlen lesz.

Konkrétan lófarokba se lehet összefogni, fonásról, kontyolásról álmodni se merek. Fürdéshez feltűzöm egy csattal, ami borzalmasan néz ki de legalább pár percre megtartja (mire végzek, már szétcsúszik)

A munkámhoz muszáj összefognom, és nagyon dühít hogy negyed órámba telik egy ronda copfot összehozni, mert szép soha nem lesz.

Ha megpróbálom összefogni, akkor nem lehet megcsinálni, hogy ne púpozódjon ki a fejem tetején, meg oldalt. Akár fésűvel csinálom, akár fésű nélkül, soha életemben nem sikerült még úgy összefognom hogy elégedett legyek a kinézetével és egy óránál tovább megmaradjon. (És nem csak én vagyok béna, még az a barátnőm aki másoknak gyönyörű fonatokat csinál, ő se tudta rendesen megcsinálni a hajam)

Ilyenkor mit lehet csinálni? :/ Hogy lehet kezelhetővé tenni?


2015. jún. 14. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajlakk,hajvasaló a semminél jobb!

[link]

Lehet a hajmosás a baj!Végső esetben jöhet a fodrász az ollóval!

2015. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Így szoktam mosni a hajam, egyedül a sorrendet nem szoktam tartani, elöl kezdem...

Kivasalni több mint egy óra, mert rengeteg a hajam. Időm nincs minden nap erre, márpedig az is csoda ha egy nap egyenes marad (általában 2-3 órán belül visszagöndörödik), ráadásul tönkretenni se akarom azzal, hogy folyton sütöm.

2015. jún. 14. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok :

[link]

Vagy valamilyen hajformázó termék! Talán a hajgumival probléma ez a hajgumi a legjobb fajta:

[link]

Ezen az oldalon mindenféle van hajra:

[link]

2015. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!