Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányoknak mennyire jön be...

A lányoknak mennyire jön be az átlagos testalkat egy fiúnál? Kép

Figyelt kérdés

Husi voltam, mostmár sikerült elérni az átlagos testalkatot:


[link]


Van olyan lány akinek ez jön be? Vagy inkább a vékonyka/izmos/macis?

18f



2015. jún. 15. 23:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak,az átlagosnál jobb:)
2015. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hú de sok pozitívot kaptál, akkor egy kicsit leszóllak, hogy el ne szállj magadtól. Bár a melleid "tetszenek", nekem sajna "tyúkmellem" van és sosem lesz szép formás mellizmom, még az edzés hatására sem (edzem :D ), és az átlagtól tényleg jobb, de nem egy nagy szám. Az átlag az elhanyagolt test és te mivel úszol formában tartod. De ez nem is lett leszólás, na majd most: Szóval a strandon nem fognak megnézni, hogy milyen jó tested van, de szerintem nem is ez a lényeg. :D Az átlagnál jobb, az meg már jónak számít ebben a társadalomban. :D 22/f. D:
2015. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is kb így gondoltam, csak szerintem még a testszíromat is lejjebb kéne vinni. :)
2015. júl. 9. 18:10
 24/24 A kérdező kommentje:
És tényleg köszi a sok pozitív választ, kedvesek vagytok, de ennek örülök igazán, amit az utsó írt, mert edzô emberként reálisan látja és nem elfogult. A 187-188 centimhez 73-74 kg vagyok, ennyivel már illene szálkásnak lennem, de sajnos hasra hízó típus vagyok, ezért kicsit fedett, élôben talán jobban is látszik.
2015. júl. 9. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!