Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melnovesztes otthon?

Melnovesztes otthon?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, eleg kicsi a mellem. Sportolok is es felek hogy nm fog megnoni a mellem. Mit tudnek csinalni ? Esetleg ha hiznek akkor megnone a mellem is ? Segitsetek !

#menovesztes
2015. jún. 16. 18:07
1 2
 1/13 SweetLady ***** válasza:

A sportoló nőknek eleve a sok mozgás miatt nem igen nő meg a mellük

Bár 15 vagy még jön a durva fejlődés aztán ki tudja lehet genetikádból adódóan nőni fognak

de nem mind1 mit sportolsz mert ha mondjuk szinkron úszol v kajakozol esetleg eléggé megvállaosdsz ami szintén kisebb mellet kölcsönöz

De ne hízz mert elbaszarintod a bőrödet aztán mit csinálsz főleg ha még hasra is hízol ?

És nyugodj meg Mostanában a kisebb melleket ami nekem logikátlan de mégis sokaknak öröm

2015. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SweetLady ***** válasza:

De ha futsz mondjuk attól max farosodsz...de mellben nem leszel erős

De kérdem én ha szabad, mit sportolsz?

2015. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Előző, a futóknak sosem lesz jó feneke, épp ellenkezőleg.

Szép feneket konditeremben lehet csinálni, mellel meg nem nagyon lehet variálni.

2015. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Modern tanc. De eddig Aerobic tancot is sportoltam, es talan azertis nem nott. A hizast azt csak ugy ni kerdeztem, mert nem tudok hizni. Nagyon szep alakom van es buszke vagyok ra. ( meglatszika 9 eves sportolas), csak a mellem ha none akkor minden rendben lenne. Azert koszi. Meg varom a valaszokat
2015. jún. 16. 18:29
 5/13 SweetLady ***** válasza:

Azt írtam max farosodsz :) nem írtam mértéket

egyébként futó csajok erre elöl deszka hátul lécek ha csak nem volt bőkezű a természet

És mielőtt valami észkombájn lepontoz ahogy szokta :DDD

Keressetek olyan nőt aki sportol és van melle ami eredeti! (minimum 3-4 éve sportoljon:DD)

Na ha valaki talált tapsikolok

bocs csak unalmas amikor kirakott névért pontoznak inkább kapjanak feladatot :DD

2015. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 SweetLady ***** válasza:

Tánc na akkor biztos popsiba vagy erős és lapos (izmos) hasban

hát én kételkedek a mellnövekedésben de ha olyan a genetikád és a szerencséd akkor nőni fognak mint a gomba

2015. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fenekbe nincs hiany, az tokeletes se tul nagy se tul kicsi. Kockaim is vannak, tehat az is jo :D es ha veletlenul eltunnek a kockaim 1-2 edzessel mar vissaztudom oket hozni. Csak a mellemmel van gond :(
2015. jún. 16. 18:37
 8/13 anonim válasza:

SweetLady-nek :)

Khmm 4 éve sportolok (kajakozok) versenyszerűen a hét minden napján van edzésem amik kemények és még is van mellem. (C-s)

Kedves kérdező a genetika sokat számít és ha olyan a genetikád akkor tuti fog még nőni de sajnos a tánc miatt ez vagy később lesz még vagy nem lesz meg. Minden esetre drukolok hogy olyan melled legyen amilyet szeretnél :D

15L

2015. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ismerek több embert,aki évekig sportolt és nagy a melle

Nekem van 2 ismerősöm is.

Egyik barátnőm úszott,röpizett,kosarazott,diszkozotott és hatalmas melleket örökölt az anyukájától!(igaz nem volt túl sovány alakja,mert 16 éves kora után lett némi plusz súlya),de mikor lefogyott még több sporttal és diétával is elég nagy melle maradt.


Mondjuk ilyen 3 éves korától balettozó gyerekeknek nem hiszem, h felnőttkorukban nagyobb melle lesz.


Kérdező: aerobik és tánc jót tesz igazából, és még nőhet a melled,ne aggódj :)


Másik barátnőmnek meg 18 évesen 4. osztály közben nőtt hatalmasra az addigi deszka melle :)

2015. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen !
2015. jún. 16. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!