Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell sajat fultagitit...

Hogyan kell sajat fultagitit csinalni otthon?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tágítottam a fülem, hogy a meglévő lyukba mindig több ékszert, vagy gemkapcsot pakoltam (elég csöves, tudom :D) aztán ha eléggé nőtt a mérete, jöhettek az egyre nagyobb dolgok, pl tollbetét, szívószál, és azok mellé pakolni be ugyanúgy a fülbevalókat. aztán kb 12-14 mm-nél használtam tágítócsigát. de meguntam és az üres lyukra rácsuktam egy kis lakatot, az meg lehúzta, és így lett 16-ból 18as fülem. nem feltétlenül követendő példa, de ilyen kis ótvar módon is meg lehet csinálni. egy normálisan kinéző fültágítóm lett.
2015. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D
2015. máj. 24. 13:19
 3/3 ~Petrush válasza:
Én meg úgy csinálom, hogy először egy fogpiszkálót raktam bele (kicsit erőszakosan, szóval a gyógyulási idő hosszabb)és most egy fülpiszkáló nyél van benne ízlésesre vágva... Mondjuk a fa jobban tetszett benne külsőre :D
2015. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!