Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy elég szép...

Honnan tudom hogy elég szép vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a sztori ugy kezdődik hogy 1-2 éve még egy Dombóvári iskolába jártam én voltam a suli lúzere,: Kövér,Ronda haj,Soha nem hordtam farmer nadrágot,Semmilyen márkás,divatos cuccom nem volt,de nem is érdekelt,én szépnek éreztem magam PEDIG NAGYON CSÚNYA VOLTAM amúgy (14/F vagyok ) de egyszer csak elköltözünk egy faluba pest közelébe és meg változtam: lefogytam,Farmert hordok,Vannak márkás cuccaim,ápolom a hajam...stb de még szeretnék "szépülni" kigyúrni magam,Új haj stylt keresek most épp egy jó fodrászra gyűjtők SZÓVAL A LÉNYEG HOGY EL KEZDTEM FOGLALKOZNI A KÜLSÖMEL. de minden lefekvés előtt elkap a gondolat hogy mi van ha most is csunya vagyok csak megint szépnek érzem magam és néha ez a gondolat kap el hogy nem vagyok szép csak azt hiszem pedig ahol lakom most rengeten mondják hogy lefogytam meg a régi lakhelyemen is de mi van ha ez csak egy illuzió mert még tudom hogy nem hoztam ki magamból a legtöbbet és a szakmába ahol szeretnék el helyezkedni ott fontos lenne a kinézet: Műsorvezető,szeretnék lenni És a végkifejletnek azt szeretném ha kb ugy néznék ki mint egy: Istenes Bence,Sebestyén Balázs de még nem érzem magam a közelükben de mindig azzal nyugtatom magam hogy még szépülni fogok meg persze ők felnőttek én még csak 14éves vagyok egyébként azt mondják és láttam is hogy a régi osztálytársaim nagyom el csúnyultak: Pattanás,Hízás...stb NA MINDEGY AZ A KÉRDÉS LÉNYEGE HONNAN TUDOM HOGY KIHOZTAM MAGAMBÓL A MAXOT Képet most nem szeretnék küldeni mert nem szeretném ha megismernének még privátba se. Remélem végig tudtátok olvasni és megértedtétek 1-2 tanácsot adhadtok szívesen fogadom őket :)

2015. jún. 17. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Am 10-es skálán 6-ra pontoznám magam kinézere de szeretnék még "Szépülni"
2015. jún. 17. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
És agyilag hová sorolod magad a 10-es skálán ??
2015. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10/8 egy kis pénzre tett szert egy családtagom
2015. jún. 17. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
külső visszajelzések alapján lehet tudni, hogy valaki szép e vagy sem. Műsorvezetőnél nem alapfeltétel, hogy valaki szép. Lásd: Jáksó László.
2015. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem anyagilag :D AGYILAG
2015. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!