Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem nem...

Mit tegyek ha úgy érzem nem vagyok elég szép?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
változtass a hozáálásodon
2014. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Akármennyire hülyén hangzik, jól mondják,változtass a hozzáállásodon. Anyukám mondogatta ezt nekem, amikor rájött, hogy nagyon alacsony az önbizalmam, mert csúnyának és kövérnek tartom magam, ő és apu is nagyon sokszor mondogatták, hogy mennyire gyönyörű vagyok, én is megpróbáltam a szépet észrevenni magamban és arra koncentrálni, még most se vagyok a toppon, de már sokkal jobb az önképem, mint fél éve :) Hidd el, gyönyörű vagy, ne hagyd, hogy azt hidd, hogy nem.
2014. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jo kerdes. Majd figyelem a kerdest, hatha erkezik hasznos valasz...:/
2014. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha mas is leszól? Akkor mit tegyek. Azt hiszem elkellene mennem szempilla szemöldök festésre régen jártam akkor szépnek láttam az arcom de sajnos a kozmetikus elköltözött. Pedig olcsó volt. Nem tudjatok nincs most valahol ilyen kupon? Ami szempilla szemöldök festés? A kereső csak lejart kuponokat dob ki. Össze akarom szedni magam.
2014. febr. 15. 23:33
 5/13 A kérdező kommentje:
Bp.n
2014. febr. 15. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

En is mindig csunyának látom magamat, de kapok megjegyzéseket, hogy elhiszem már,hogy szép vagyok.Fesd ki te a szempilládat, nagyon jó spirálok vannak már.

Es azt jegyezd meg,mindenki szép a magamódján, hibátlan ember nincs.

2014. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vegyél szemöldök ceruzát meg szempillaspirált.
2014. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tartosra gondolok nem vagyok az a tipus aki mindennap festegetne magat
2014. febr. 15. 23:50
 9/13 anonim válasza:
Nekem a ruhák segítenek, vagy ha máshogy hordom a hajam és úgy kiemeli az arcom szebbik felét, egyébként én szinte utálom magam főleg mikor egy csoport tökéletes arcú lányok vesznek körül, de utána megnyugtatom magam, és elvileg ha kivülről magabiztosnak tűnsz, akkor más is annak lát és nem fognak csesztetni. :)
2014. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy látják rajtam hogy kisebbrendúségi érzésem van"
2014. febr. 16. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!