Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Havi 6000Ft-ből már megoldható...

Havi 6000Ft-ből már megoldható az ápoltság?

Figyelt kérdés

Ha ebből kell kihozni a higéniát, kozmetikát, ruhákat és alap szükségleteket (betét, borotva).


Vagy mennyi lenne a minimum, amit egy fiatal lány (20-22) magára fordítson?


2015. jún. 18. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, te tudod, hogy mire van igényed. Borotvát én mondjuk nem veszek havonta, én csak a fejet cserélem rajta, azt meg tudok szerezni olcsón, és elég év elején megvenni jó sokat.

A kozmetikai szerek a használattól függenek. Miből, mennyit használsz, ha sokáig kitart, akkor nyilván nem kell minden hónapban újat venned.

A tusfürdő/sampon/testápoló/arcápoló stb pedig szintén a használattól függ, meg hogy mekkora kiszerelésben vásárolsz. Összességében szerintem 6000 Ft lehet hogy elég neked, de az is lehet, hogy az igényeidnek kevés. Mondjuk én tampont használok, abból is a nagyobb kiszerelést szoktam venni, ami több hónapra is elég nekem.

Ez tényleg a te igényeidtől függ.

2015. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól ki mit használ.

Nekem havonta csak tampon+betét ami kell. Ez nem kerül sokba. Minden mást ritkábban kell csak venni, tusfürdőt, sampont, balzsamot 3 havonta, borotvafejet kb 2 évente veszek, mert egy jó fajta borotvafej fél évig is kitart. Ebből Wilkinson Titaniumot használok, milliószor jobb bármelyiknél. Sampon, tusfürdő féléket DM, Müller sajátmárkásat használok, mert jó minőség olcsó áron.

Ruhát meg akkor kell csak venni ha valami nincs, vagy tönkremegy. Nálam ez elég ritka. Szóval havi 6000 ft szerintem bőven elég kell hogy legyen, hacsak nincsenek nagy igényeid, vagy nem vagy vásárlás mániás, esetleg márkabolond, hogy neked mondjuk csak a MAC meg Yves Rocher kell... mert ilyeneknek nem elég a havi 6000 ft.

2015. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruhákon múlik, hogy abból milyen gyakran és mit kell venned. A többi bőven kijön.
2015. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ruha nélkül jön ki 6000-re havonta.
2015. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!