Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpc-ből ki milyen fajtákat...

Orrpc-ből ki milyen fajtákat ismer? Esetleg akinek van tud segíteni?

Figyelt kérdés

felmerült mennem hogy valamikor csináltatnék pc-t de nem vagyok benne biztos ugyanis néha extrémebb stílust képviselem a rocker oldalon de a finomabb,nőiesebb oldal sem áll annyira messze tőlem.Tisztában vagyok vele hogy még fiatal vagyok hozzá mert csak 15 vagyok de ez a gondolat közelebb áll hozzám mint a tetoválás,csak ezzel kapcsolatban felmerült bennem néhány kérdés

-ha kiveszem nagyon látszik a helye?

-ha sokáig kiveszem (mondjuk ha olyan rokonokhoz megyek akik nem nagyon szívlelik)nem forr be?

-nem nagyon ismerem hogy milyen fajták vannak de tudtok néhány jófajtát ami jól mutat?

-minden nap kell tisztítani?(az előírt egy hónap utánra célzok)

-mennyire zavaró a hétköznapokban?

-mennyiért érdemes csináltatni?

ha esetleg valakihez nem áll közel ez a téma,esetleg elítéli a testékszert,az kerülje ezt a kérdést.



2015. jún. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A válaszok a következők:


- nem, annyira nem feltűnő, nagyon hosszú viselés után, ha kiveszed is csak közelről látszik, de akkor pár egy kis alapozóval simán el lehet fedni (vagy korrektorral)

- a gyógyulási idő 2-4 hét, de tanácsos 3 hónapig folyamatosan hordani ékszert benne. Utána ha kiveszed pár órára nem lesz baj. (kb 2 év hordás után már hetekre is simán ki lehet venni, nem forr be olyan könnyedén)

- típusai: egyenes szárú kampós végű, egyenes szárú pont végű, golyózáras karika, pálcazáras karika, patkó, talpas végű, és barbell (általában az utolsó kettőt nem nagyon szokták használni orrékszernél) Jól mutatni tud bármelyik, de szúráshoz én kampós szárú egyszerű kis pontékszert javasolnék (akár köves, akár sima fém)

- nem, nem kell, de nyáron melegben este érdemes kicsit, illetve ha sok sminket használsz az orrodon, akkor is

- szerintem egyáltalán nem zavaró, ha pontékszer, ha patkó vagy karika, akkor náthát, allergiás időszakban zavaró, de gyorsan meg lehet szokni

- hogy mennyiért? Általában ára szalonban 3-6 ezer ft. Ne lövesd, hanem szúrasd. Ne az ár számítson, hanem az, hogy a hely normális, sterill legyen, aki szúrja, az pedig profi. (pl westandtattoo-t nem ajánlom, gyakran ferdére szúrnak ékszereken, illetve a kicsi névtelen sufniszalonokat és kozmetikákat sem.)

Ha mindenképp félsz a szúrástól, fájdalomtól, akkor pedig kapszulás medisept vagy studex "belövő"-vel csináltasd. (az is átszúrja és nem lövi, viszont drága és alig pár helyen van az országban. A régi rugóspisztolyos megoldást semmikép se válaszd, az csak a fül alsó, cimpás részén jó, máshol nem.)


Nekem mindkét oldalt van, már sok-sok éve, általában hordom, de néha ha olyan helyre kell mennem, természetesen kiveszem. Általában pontékszert hordok, néha viszont belerakok egy golyózáras karikát.


Remélem így korrekt voltam és segítettem, ha lenne kérdésed, írj privátban!

2015. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt, fiú vagyok ;)
2015. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,sokat segítettél vele :)
2015. jún. 20. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy bevált típus, azt a tipust hordják leginkább. Téged is feldobna:

[link]

2015. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kifejezetten vagány ez a disznó :D több emberiség van benne mint benned
2015. jún. 21. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!