Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, nagyon látszik...

Fiúk, lányok, nagyon látszik az alakomon, hogy semmit nem sportolok? (kép)

Figyelt kérdés

őszinte véleményeket várok. nagyon rossz? nem igazán mozgok mostanában sajnos:/


[link]

[link]



2015. jún. 21. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen alakom lenne sport nélkül, asszem én sem sokat mozognék :DD
2015. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Őszintén: dugnálak.
2015. jún. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem is túl vékony vagy. látszik, hogy nem egész nap a testeddel foglalkozol, de jól nézel ki
2015. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
29%
szerintem szedjél magadra pár kilót. nagyon csinos vagy, én is szeretnék ilyen lenni, de szerintem nem ártana olyan 5-6 kg plusz. 19/L
2015. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

5-6 kg plusz? Az már önmagában sok. A kérdezőben semmi sovány nincs, teljesen ideális a testzsírja.


Nem hogy nem sportol, de még hízzon is? Magánál van, aki ilyet állít? Egyszerűen nem fér a fejembe...


Nagyon szép alakja van. És egy emberi testnél teljesen normális, ha látszanak a csontok. Könyök, csípő, gerinc, csukló, térd, boka...stb.

Inkább az a baj, ha ezek nem látszanak, mert akkor ott durván sok a zsír.

2015. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, meglepően jó fej volt mindenki. én sem értem ezeket a túl vékonyozó kommentelőkt, szerintem az ilyesmire mondják, hogy 'csont és bőr' és nem az én alkatomra: [link]


arról, hogy a csontjaim kiállnak és láthatóak, nem tehetek, nagyon a csontjaim, mindig is így néztek ki, genetika. talán ha 80 kiló lennék nem látszanának, de annyi akkor sem lennék szerintem, ha tömnének.

2015. jún. 25. 21:47
 17/19 anonim válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, felesleges lenne hízni és egyéb műveleteket végezni.
2015. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Jol nezel ki!
2015. okt. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elég lapos vagy,szerintem is felszedhetnél pár kilót,de ez nem azt jelenti,hogy most 15 kg-ot hízz meg,mert nem...csak 1-2 kiló kéne,hogy kicsit formásabb legyél :) Amúgy az a kép,amit küldtél nem nagyon különbözik tőled...lehet,hogy még nálad is vékonyabb,de nincs olyan sok különbség köztetek :D

A kérdésedre a válasz pedig igen,látszik,mert nem igazán van rajtad izom,ha kicsit tornásznál,sportolnál,akkor alakulnál és kicsit formásabb lenne az alakod is :) :)

2015. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!