Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Nektek is kipiroso...

Lányok/nők! Nektek is kipirosodik OTT miután leborotváljátok? 16/L

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy miután az intim részeken leborotválom,rá egy napra viszket és kis piros foltok jelennek meg, nem beszélve arról,hogy másnapra már ugyanúgy visszanő a szőr(vagyis csak "borosta" na de akkor is..) én csinálom rosszul,mért lesz olyan?vagy inkább gyantázni kéne?mit ajánlotok?

2015. jún. 21. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a borotvára így reagál, akkor a gyantától még rosszabb lesz.

A technikádon kéne változtatni. Áztasd föl jobban a bőröd, ne húzd a szőr növekedésével ellentétes irányba a borotvát stb.

Mikor én anno először leszedtem, rá még kb 2 hónap volt, míg a bőröm is megszokta a változást. Gondolj bele, eddig védve volt mindentől, most meg minden dörzsöli ami hozzáér, pedig alapból az egyik legérzékenyebb bőrfelület van ott.

2015. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én már kb egy éve is leszedtem ott teljesen és azóta is folyamatosan, és mindig ilyen ha leborotválom.én is azt hittem először hogy majd idővel jobb lesz..de nem
2015. jún. 21. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem borotválod le rendesen. Annyira le kell borotválni, hogy teljesen simán csússzon rajta a borotva. És borotvahab vagy gél helyett próbáld ki babaolajjal. Jobban csúszik tőle a borotva. Amúgy borotvával legkésőbb 1-2 nap után érezni fogod, hogy szúr, mert a szőr átszúrja a bőrt, és ez viszkető hatást kelt kipirosodás mellett. Gyantával vagy epilátorral nem fog viszketni, viszont kicsit fájdalmasabb, mondjuk ezt kompenzálja, hogy 3 hétig teljesen szőrtelen a bőröd :) Én inkább erre esküszöm, mint a borotvára.


16/L

2015. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!