Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya szőrbenövések ellen...

Csúnya szőrbenövések ellen létezik megoldás?

Figyelt kérdés

Főként a bikinivonalam és a lábszáram a problémás terület,de a combomon is van sajnos.Elég erős szőrzetem van,vastag szálú is,a bőröm pedig hiperérzékeny mind a borotvára,epiláttora,a gyantát bírja talán a legjobba.A bikinivonalam márévek óta ocsmányul néz ki,és ez a szó nem túlzás.Tele van szőrbenövésekkel,van amelyik sebes,mert próbáltam kiszedni a benőtt szőröket,van amelyik olyan mint egy mitesszer,van amelyik mélyen van,de látszik hogy ott a fekete szőrszál,hát ezt nem tudom kiszedni itthon.Strandra is évek óta úgy megyek,hogy francia alsóval ami takar vmennyit,vagy bekenem alapozóval.A lábam se sokkal szebb.


hetente 2x radírozom a bőröm,most egy ideje már körömvirágos testápolót használok mindenhova,vettem Himalája sószappant is,úgy olvastam hogy ez jó.De nem látok javulást :(

Valaki itt egyszer ajánlott vmilyen AHA gyümölcs savas krémet,hogy az nagyon jó ilyen problémákra,de nagyon drága....sajnos nincs rá pénzem :(


Létezik más megoldás,ami nem egy vagyonba kerül?


2015. jún. 22. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Első amit meg kell tenni, hogy nem szőrtelenítesz sehogy amíg teljesen helyre nem jön a bőröd. Ezt muszáj megtenni. Ne vakard ki, ne piszkáld, használj sebgyógyító kencéket, hamarabb gyógyul.

Ha ez megvan akkor dörzsi szivacsot veszel (DM, Rossmannban van olcsón), azzal mosod minden nap a problémás területeket, és ezentúl csak borotválsz. Veszel egy jó borotvát, pl Wilkinson Titanium, érzékeny bőrre való gélt hozzá. Alkohollal minden alkalom előtt fertőtleníted a borotvát. Borotválás után after shave-el kend a bőröd. Pl Balea, vagy bármi ami alkoholmentes. Aztán hidratáld is.

2015. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is bikinivonalon volt katasztrófa az eredmény gyanta és csipeszezés után. Azt csináltam amit az előttem szóló is írt, hogy nem bántottam magam addig, amíg helyre nem jött a bőröm, de így is sajnos vannak rajtam kis foltok, amik még nem tűntek el. Ha kell, akkor menj el szakemberhez kiszedetni a benőtt szálakat, de az semmiképpen nem jó ha hagyod bent őket. Nemrég váltottam borotvára, Gillette Embrace, nagyon jó + hozzá gillette satin care sensitive borotvahab. Nagyon meglepődtem, hogy mennyivel szebben lehet velük dolgozni. Sokkal szebb a hatás és nincs szőrbenövés. Ezt csak azért írom mert nekem is nagyon érzékeny a bőröm és erős a szőröm, de ettől mégsem készül ki a bőröm.
2015. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!