Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik erre beavatkozással...

Létezik erre beavatkozással való megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv!(:

A probléma az volna ,hogy az arcom (pontosabban áll résznél) elég markáns lány létemre és ez egyre inkább zavar.. Kisebb koromban még nem volt annyira hangsúlyos ,de az arcom nyúlott a pubertás alatt. Nincsen bajom a hosszúkás arccal ,de oldalról az állcsúcsom kissé "kiálló" s ez ami igazàn zavar. Oldalról még sminkkel sem lehetséges ezt korrigálnom. Ezen kívül semmi bajom nem lenne az egész testemmel ,de ez nagyon nem tetszik.

Lehetséges hogy ezen beavatkozással segítsenek? Ha igen , esett már át rajta valaki? Elégedett az eredménnyel?

Kérlek ,segítsetek ha tudtok(: Nagyon szépen köszönöm


2015. márc. 8. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze,de POKOLIAN drága és fájdalmas!


[link]


De ha kell le is csiszolnak a csontból,vagy eltörik és újjá építik.


Mondtam már,hogy POKOLIAN drága?

2015. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló több szempontból is hülyeséget írt.


Ha kisebb állat szeretnél, akkor nyilván nem implantátummal NAGYOBBÍTANI kell, hanem KICSINYÍTENI, elvenni a csontból. De csak keveset, mert ha sokat vesznek el belőle, akkor az arcbőröd egy kicsit megereszkedik, lógni fog, mint ötven felé az idősödő embereké.


A másik baromság, hogy a New Contourt linkelte ide a kommenter, ami Balajthy cége. SOHA SENKI ne forduljon a Balajthy doktorhoz, mert egy elmebeteg barom! Nekem (és nem csak nekem!) iszonyatos kárt okozott, és aztán lerázta magáról a felelősséget.

Különben meg a kollégái szerint sem normális, de ez látszik is rajta.

2015. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!