Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul a szemoldok...

Mennyibe kerul a szemoldok piercing?

Figyelt kérdés
Most szeretnek csinaltatni es erdekelne mennyibe kerulne, egy igenyesebb helyen.

2015. jún. 23. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan 5-7ezer forint körül.

de azzal óvatosan könnyen kiszakad egy haverom 2x járt így

2015. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én beraktam magamnak pár piercinget ingyen és bérmentve.

Nem volt semmivel rosszabb, mint amit piercinges csinált... Nekem a WESTENDBEN anno 5000-ért úgy elkúrták, hogy ki kellett vegyem. DarkArt-ban is elcseszték az egyiket, hogy szintén ki kellett venni.

Amit magamnak szúrtam, eddig egyet se kellett kivenni, a steril körülményeket kb 600 ft-ból kihozom, maga az ékszer is 500-1000 körül megvan...


Ennyit erről.

2015. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem az volt a kérdés, hogy mi szar, meg hogy otthon csinálja-e, hanem hogy kb mennyibe kerül ha CSINÁLTATJA.
2015. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ez a gyakorikerdesek.hu

Itt általában nem a kérdésre válaszolnak.

Egyébként sem fix áron csinálják, és azért annyira nem volt OFF a válaszom, mert ide vág, miért adjon ki az ember pènzt olyanért, amit maga is meg tud csinálni....

2015. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:). Egyebkent tudom hogy magamnak is megcsinalhatnam hisz olcsobb meg minden, de valoszinuleg nem mernem, szoval inkabb maradok a szuratasnal.:)
2015. jún. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!