Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes barna színű...

Természetes barna színű hajfesték?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyot hibáztam ... Évekig csoki barnára sötét barnára festett hajam egy évig nem festettem es mar szépen látszott a természetes hajszinem , mivel még el tért a vége a tetejétol es szerettem volna világos barna szökés hajat vettem ezy szőke festéket , na most a teteje csibés szőke az alja narancssárga lett éljen .. Ra ket napra vettem egy drágább festéket ez kicsit javított a helyzeten de még mindig vöröses szökés nem tudom mi

Tudna valaki ajanlani olyan barna festéket ami nem tul sötét es nem vöröses ?

Szerintetek vagassak a hajambol ennyi szer után ? Noveszteni szeretnem évek óta de mikor mell felett van picivel mindig vágni kell vagy rám jön a felfrissülést hogy vágjunk illetve nagyon lassan nő :( SOS


2015. jún. 23. 23:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Festes elott [link]


Festes 1 [link]


Festés 2 [link]

2015. jún. 23. 23:59
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocs így a jo : [link]


[link]



[link]


Es amúgy kopik es kezd ujra narancs lenni

2015. jún. 24. 00:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vágass belőle valamennyit. Értem én, hogy növeszted, de legyen szép, egészséges a vége. Inkább egy rövidebb haj, mint hosszú, töredezett..

Festékben nem tudok tanácsot adni, mert én fodrászkellékesből veszem, magam keverem ki. Viszont eddig vagy régebben az volt a tapasztalatom, hogy a vöröses/rezes árnyalatot nehéz eltüntetni belőle, sőt nekem anno sosem jött össze. Pedig fodrász festette. A rezes árnyalat mindig megvolt. Sötétebb volt az eredeti hajam, mint a festett,gondolom ezért.

Menj el egy drogériába és kérd ki az eladó segítségét. Valamilyen natúr színt válassz.

Úgy tudom, hogy amelyik számában van 3-as, az arany árnyalatú.. valami ilyesmi.

2015. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 24. 00:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Ennél vészesebbre gondoltam.. :)

Vágatni mindenképp vágass, mert olyan ..nem jó a vége. Száraz is a festés miatt, meg el van vékonyodva.

Valamilyen natúr színt választanék,de abban is meg fog csillanni a vörös. Az természetes folyamat, hogy narancsosodik. De miért nem mégy el fodrászhoz? Most otthon kísérletezel? :)

2015. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs pénzem fodrászra , es csak picit világosítani akartam de nm ennyire :(
2015. jún. 24. 00:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezeket a képeket egyébként lehet torolni valahogy ?
2015. jún. 24. 00:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Értem. Hát igen, ez azért jóval világosabb lett. De ha ez vigasztal, az enyém régebben kimondottan ronda volt. Rákentem a barnát, és hagytam inkább úgy. Most már csak egyfélét használok, évek óta.

Arra viszont készülj fel, de ebben is kérd ki eladó tanácsát, hogy a szőke rész valószínűleg néhol le fogja dobni a barnát, ha azt kensz rá. Inkább valami világos árnyalat legyen, valamilyen szőke,de a sötétebb fajtából vagy barna,de világos. Nem tudom. Lehet, ezt is ledobja majd, de addig majd befested megint. :)


A képtörlést nem tudom. Ott nem lehet, ahol feltöltötted?

2015. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó a hajad!
2015. jún. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!