SOS. Befestettem a hajam, de nagyon rossz! VÖRÖS. Mikor festhetem át újra?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Most éppen ezen a képen mosolyogtam... Szerintem egy 2 mérettel kisebb is elég lett volna nem értem miért kell egy B kosárra D-t adni.A lány amúgy szép szerintem csak a melltartót nem értem
Sokan mondják,hogy jól néz ki,szerintem kicsit hülyén néz ki,írjatok és küldök képet!! :) 19/L
8.-os vagyok 165 cm-vel és 46 kg-al. Régebben nagyon vékony voltam, és most kezdtem vére hízni. Az alakom nőiesebb lett, és többen mondták, hogy egy év alatt (az arcom is és az alkatom is mennyivel szebb lett) De valahogy még mindig azért vékonyabb vagyok a többi...
Eléggé ki vagyok bukva, mert sokan kigúnyolnak az alakom miatt, de nem akarok hülyeséget csinálni, ezért inkább rákérdezek. :( Nem vagyok egy löttyedt lány, de nem is mondanám hú, de sportosnak se magam. Magasság: 164-66 Kiló: 52 kg Csípő: 87 cm Derék: 64...
Ha vasárnap befestem feketével (vagy inkább sötétbarnával) be fogja fogni? és mennyire ártok ezzel a hajamnak? Nem festeném többet, de így nem megyek ki az utcára!
Nem akarom a platinaszőkét vissza, de olyan rossz, hogy néha mintha csak barna lenne.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




