Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már kiskorom óta rágom a...

Már kiskorom óta rágom a körmöm. Bár azért nem annyira, hogy tövig de elég rövidke meg már számomra is undorító?

Figyelt kérdés
Ha feltetetnék egy zselés műkörmöt az jobb lenne? Megnő alatta azt annyi nem? És félek ha mennék műkörmöshöz nem csinálja meg mert nem valami szép a kezem.

2015. jún. 24. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát egyik ismerősöm is a műkörmös megoldást választotta, aztán rágta a műkörmöt is.. De nyugodtan próbáld meg.
2015. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van keserű körömlakk, amibe ha belekóstolsz kapsz egy jó fintor rohamot. Direkt erre kitalálva. Mondjuk engem kicsinek nem gátolt.

Ennek pszichés okai vannak, elnyomod a stresszt és így tudod tudat alatt kiadni magadtól. Lehet elég egy stressz labdát venni 200 ft-ért, és amikor rádjön a körömrágás, azt nyomkodni izomból.

2015. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kohdf hirte válasza:
Tapasztalatból mondom , én tövig lerágtam mindig mert a mániám volt és én nekem a keserű körömlakk segített úgy mint ahigy a fenti hozzászóló mondja , nagyon ratyi az íze ... Most már gyönyörű a körmöm,de az egyik barátnőm zselés körömlakkal próbálta de éjszaka véletlenűl felkelt és félálomban volt ... És lerágta zseléssel eggyütt... Én a keserű körömlakkot ajánlom a dm üzletekbe kb 500forint és 3-4 lakkozás után olyan szar lesz hogy már nem vágysz a körmeidre...ugyanojan ha visszanő már lehet hogy nem lesz a körmöd.. Neoem is a mutató ujjamon olyan troll... Sok sikert és kitartást
2015. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, mióta műkörmöm van, nem rágom. Azóta viszont folyamatosan a hajamat piszkálom :(
2015. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a műkörmös dolog. 1.5 évig volt, azalatt leszoktam róla, azóta szép a körmöm. Pár hónap óta megint van, mert az állandó mosogatás stb. miatt képtelenség volt h 1 napnál tovább megmaradjon rajta a körömlakk. Egyébként a műköröm sztem sokkal jobb mint az igazi, kényelmesebb, szebb, semmi gond nincs vele soha, csak hát pénz :( :D
2015. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én fiúként hasonló problémával küzdök, még a keserű körömlakkot is bevállaltam, de nem segített. Amikor nem figyeltem, ugyanúgy véresre rágtam a körmeimet mint előtte, nem vettem észre a rossz ízt sem. :/

Nekem ugye nem jöhet szóba a műköröm, de lehet hogy neked az segítene, a manikűröstől meg ne félj. Ez a munkája, te fizetsz neki, nem küldhet el.

19/f

2015. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Egyik barátnőm műkörmös és több fiú/férfi vendége is van, akik pont emiatt jönnek hozzá, mert a kezük ronda, hogy tövig van rágva. Fiúknak tudnak olyat csinálni, h még közelről sem tudod megmondani, hogy mű. Egyedül azt az 1-1.5 órát kell elviselni a szalonban. Mindenesetre a körmösök örülnek, ha végre betéved egy férfi vendég :D

Egyébként persze lányoknak is szoktak olyat, h egyáltalán nem tűnik műnek, átlátszó matt hatású, stb.

2015. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!