Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Béres Alexandra, Oroszlán...

Béres Alexandra, Oroszlán Szonja, csak én látok alakban fejformában hasonlóságot?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Húú hát én nagyon másnak látom őket! Eleve Alexandrát nagyon szépnek tartom, Szonját meg egyáltalán enm.
2015. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
robosztus test, magas alkat, kicsit lófej, és hosszú orr. De lehet tévedek :-)
2015. jún. 25. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom én szerintem sem hasonlítanak annyira egymásra. Szandinak eleve erős, sportos, izmos teste van hatalmas mellekkel, hosszú barna hajjal. Szonja olyan "átlagos". Rövid szőke haj, testalkata normálnak mondható mellei bár nem kicsik, de Szandié mellett eltörpülnek. Talán tényleg csak a hosszúkás fejforma és a magasság ami hasonló lehet. Én szerintem mind a ketten szépek és szakmájukban profik, de én Szandit mondanám szebbnek.
2016. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A haj sztem festék kérdése. Alexandra haja gesztenye barna ami kis korában szőke volt. Míg Szonja haja is sokkal sötétebb mint eredetileg. A test kérdése inkább az edzettségé, mivel napi 1-2-3 edzést ne várjunk el egy színésznőtől.

A mell nagyság meg sebészileg befolyásolható. Nekem Alexandráé kicsit nagy. De nem tudom beavatkozás hatására -e.

Inkább a fejformára kérdeztem. Minősítés nélkül kérdésemben .

2016. febr. 13. 09:51
 5/6 A kérdező kommentje:

Míg Szonja haja is sokkal sötétebb mint eredetileg -

helyesen: Szonja haja is sokkal sötétebb eredetileg - most erősen szőkítve.

2016. febr. 13. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze nyilván azért is különbözik a testük mert Szandi sportolónő Szonja pedig színésznő! Fejformában valóban hasonlóak szerintem is, de az arcuk szerintem más! Szandi mellei igaziak amúgy!
2016. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!