Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Help! Valamelyik nap vettem...

Help! Valamelyik nap vettem kettő Catrice lakkot és az egyiknek az volt a neve Orango Bloom, a másiknak Nickel Minaj. Tudtok még olyan lakkot bármilyen márkában ami sztárról kapta a nevét?

Figyelt kérdés
Orlando Bloom egy színész és Nicki Minaj egy énekes :)

2015. jún. 25. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

a catrice-nél sokszor ilyenek az árnyalatok neve.

nekem catrice-ből van george blueney, khaky perry lakkom, meg lilac del rey szemhéjpúderem. :D

a honlapon fent van az összes kapható termékük, árnyalat nevekkel együtt.

2015. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segitettél :)
2015. jún. 26. 09:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a honlapon és ott nincs fent minden lakk, szóval ha valaki még tud légyszi irjon!! Köszi :)
2015. jún. 26. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
a kiárusított dolgok nincsenek fent, de ha a megnyitsz egy bármilyen körömlakkot vagy akármit, és olyan számokat írsz be, ami a honlapon nincs fent, pl. a listában egymás mellett van a 270 és a 290, de te a fejlécben a 290-et átírod 280-ra, kiadja azt is.
2015. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!