Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötétbarna hajból platina...

Sötétbarna hajból platina szőke hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Vettem 12%-os oxi-t meg szőkítőport. Mi kell még?
2015. jún. 27. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakértelem?Nem lesz így szőke,ez 1000%!Foltos lesz,kell még utána egy olyan festék,amilyen színt szeretnél.Mellesleg ha érzékeny a fejbőröd,a 12-es oxi gyönyörű hólyagosra marhatja a fejed.Azt meg már meg sem kérdezem milyen oxi,szőkítőpor.Gondolom tasakos Kallos...
2015. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben volt már szőke hajam, szintén 12%-os oxival, a fejbőrömnek nem lett semmi baja. És nem Kallos, hanem FarmVita. De szőkítés után lehet rögtön festeni a kívánt színnel?
2015. jún. 27. 12:26
 3/4 A kérdező kommentje:
*FarmaVita
2015. jún. 27. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Fodrásznál lehetséges.

Nem tudom magadnak hogy fogod felkenni egyáltalán, mert viszonylag gyorsan kell és a végétől kezdve, legutoljára kell a hajtövekre kenni. Ha festett a hajad akkor meg először is a festéket kell leszedni. Fejbőrre nem szabad 12% oxit használni.

Szőkítés után azonnal festeni kell, a szőkítés eredményétől függ hogy milyen árnyalatot kell rákenni, épp ezért írtam az elején fodrászt, mert otthon nem hiszem hogy tartasz 5 féle árnyalatú festéket, vagy hogy értenél a színkeveréshez, oxiból meg gyenge kell csak.

2015. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!