Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen természetes, esetleg...

Milyen természetes, esetleg házilag elkészíthető kozmetikumokat használjak? Léteznek csodaszerek?

Figyelt kérdés

Ezekre keresek természetes alternatívát:

vegyszeres hajfesték (fekete)

hajápoló termékek

tusfürdő/szappan

dezodor

nappali arckrém

parfüm

sminklemosó

dekorkozmetikumok


A bőröm úgy általánosságban érzékeny, ekcémára hajlamos. Száraz bőröm van mindenhol, kivéve az arcomat, ott kifejezetten zsíros.


Még annyit, hogy nem Magyarországon élek, úgyhogy legjobban a házilag elkészíthető dolgoknak örülnék. Írhattok bolti termékeket is, de nem biztos, hogy amik otthon kaphatóak, azokat én itt be tudom szerezni.


Olvasgattam pár google találatot ezekre, de csak cikkeket találtam, személyes tapasztalatoknak jobban örülnék. Próbáltam már a krémmánián is nézegetni, de ott nem tudok olyan szempontok szerint rákeresni termékekre, ahogyan nekem kellene.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 28. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
nézd meg a szepsegreceptek.hu blogot, írd be a keresőbe, hogy ekcéma, és ott kiad jópár posztot. nézd meg, leírja a csaj, hogy milyen szempontokra figyelj kozmetikumvásárlásnál, ha ekcémás vagy, meg vannak asszem termékajánlók is, lehet, hogy némelyiket ott is lehet kapni, ahol te élsz. ha jól emlékszem, illat-illóolaj-szulfát-alkohol mentes termékekre lesz szükséged.
2015. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!