Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lett általános azt...

Miért lett általános azt mondani egy 30-as nőre, hogy már öreg, , miközben egy férfira soha nem mondják?

Figyelt kérdés
Engem eléggé elkeserít ez a helyzet. Lassan én is betöltöm a 30-at és rosszul érint, hogy egy 30-as nőre már azt mondják, hogy idős, már csak a "maradéknak" kell. Mindenhol szinte ezt olvasom,hallom. Nincs párom, azt is mondják,hogy minél hamarabb találjak, mert bizony csak 30-ig leszek kelendő. Nagyon igazságtalan. :(
2010. márc. 2. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert a legtöbb már 16 éves korától keni magára a sok lósz_rt, amitől 30 évesen már úgy néznek ki, mint egy aszott banya.

Hangsúlyozom, a legtöbb. Ergo nem mind.

2010. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem írónak teljesen igaza van.


Másrészt, amikor ismerkednek és beszélgetnek veled, akkor nem tudják, hány éves vagy, ezért hülyeség az, hogy csak 30-ig vagy kelendő.

Ha felszabadult vagy, egészséges, vidám, akkor sokkal fiatalabbnak nézel ki, mint mondjuk a sok kiélt fejű huszonéves, az emberek pedig ezt látják.


Nekem van néhány olyan 30 körüli barátnőm, aki 18 évesnek néz ki, mert szép arcbőre van, egészségesen étkezik, sportol, jó lelkiállapotban van, és ők nem is sminkelik magukat. Viszont rengeteg kiélt fejű 20 évest látok, aki kinéz vagy harmincnak, mert annyira szét van sminkelve meg szolizva a feje.

2010. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!