Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Durva lenne ha elkezdenék...

Durva lenne ha elkezdenék sirni miközben csinálják a tetkómat?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny vagyok a fájdalomra,könnyen rosszul leszek,de ez engem nem akadályoz meg abban,hogy csináltassak egy tetkót.Márcsak az a kérdés hogy a tetováló mit szólna hozzá...Félek hogy lenéznek majd ezért vagy valami...Amúgy 19 éves lány vagyok.
2011. júl. 24. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,sőt szerintem nem te lennél az első
2011. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szeritem egyáltalán nem :D Nem mindenki bírja a fájdalmat, én is elég nehezen tűröm. Egyátalán nem ciki.
2011. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehh... nekem van kettő, húgomat nemrég kísértem tetoválásra és pont erről kérdeztem, hogy volt-e már olyan, aki sírásban tört ki meg ordított. Azt mondta persze, de ezeken ő csak nevet, fáj, de nem akkora fájdalom, hogy ne lehessen kezelni a helyzetet
2011. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hex005 válasza:
100%
Én sírtam mikor a derekamat varrták, mikor a gerincemnél csinálta 10 percenként kiabáltam hogy nem kell befejezni nekem így is jó. Hozzá tenném, hogy 4,5 óráig "kínoztak", 2 napig zsibbadtam. Valószínűleg ritka az a nő aki nem sír, üvölt, lesz rosszul .... stb. Bármikor kérhetsz szünetet, de ha szólsz előtte a tetoválónak ő is fogja kérdezni, hogy tartsatok-e. Nem fog lenézni senki ezért.
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

21:08 vagyok! Ritka az a nő? Ezt honnan veszed?

Én nő vagyok, egyik tetkómnál sem sírtam, szünetet sem kértem, húgom szintúgy, és sok nő rokonom sem sírt mikor tetoválták.

Ilyen téren a nők erősebbek ám, mint a férfiak;)

2011. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van pár tetoválásom,nem is kicsik és a gondolod fogadd meg néhány tanácsomat:*Először is lehet kérni fájdalomcsillapító oldatot

*Azt a felületet,amit tetoválni fognak,előző 1-2 nappal kezd el kezelni folyamatosan bepanten kenőccsel,így sokkal puhább lesz a bőröd,könnyebben tudják tetoválni

*egyél,igyál előtte cukros dolgokat,ne éhesen menj tetováltatni,sőt ha olyan helyen tetovál közben csócsálhatsz is gumicukrot vagy valamit,ha engedi a művész

*Vigyél magaddal zenét,és hallgasd,eltereli a gondolataid!


Ezek személyes tapasztalatok,mondjuk lekopogom nekem elég masszív a bőröm,könnyű tetoválni és magas a fájdalomküszöböm szóval nekem nem fájt,inkább érdekes,egy két helyen csikis egy két helyen kellemetlen volt,de fizikai nagy fájdalmat nem éreztem!Ha sokáig tetovál akkor már enyhe égő érzés is felfog lépni!18/L

2011. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad, beleszúrsz a bőrödbe egy tűt (úgy, hogy épp megálljon), és elkezded húzni. Annyira fog fájni a tetoválás. Az már a te döntésed, hogy sírsz-e vagy nem, én is tetováló vagyok, és van aki sírva fakad. Egyáltalán nem ciki, mindenkinek más a fájdalomküszöbe.
2011. júl. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne egyértelmű, előtte fertőtlenítsd a tűt, vagy vegyél patikában, kb 20 ft darabja. Ja, és kérd meg a tetoválót, hogy húzzon egy csíkot tinta nélkül, csak hogy tudd, pontosan milyen lesz.
2011. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a barátnőm ment tetováltatni, ő is rosszul lett, és elkezdett sírni mert annyira félt :D aztán a csávó hozott neki egy pohár vizet vártak 10 percet és ment tovább. Nem kell ilyenen stresszelni.
2011. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!