Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyi idősen normális műkörmöt...

Ennyi idősen normális műkörmöt csináltatni? Ha nektek már volt mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és tudom,hogy roncsolja a körmöt de egyszer ki szeretném próbálni. Csak félek,hogy hülyének fognak nézni hogy ennyi idősen csináltatok műkörmöt.

2015. jún. 29. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi szükséged rá.

Menj el körmöshöz, de nem műkörmöt csináltass, hanem manikűröztess ki, lakkozza valami szépre, esetleg mintát is lehet bele tenni. Az is ugyanolyan szép és ápolt, mint egy műköröm. Sőt! Szerintem szebb is. Esetleg gél lakkot is lehetne. De a műköröm tök felesleges.

2015. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem felesleges,mivel a körmeim nagyon picik és nem tudom megnöveszteni őket mert azonnal letörnek. Használok körömerősítőt,de az sem segít.
2015. jún. 29. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell olyan nagy köröm. A kicsit is nagyon szépen meg lehet csinálni.
2015. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En is 15 eves voltam, amikor eloszor csinaltattam. Senki nem nezett hulyenek miatta, igazabol nem is foglalkoztak vele.

Nekem is gyengek voltak a kormeim, azert is akartam, mindig szep kormokrol almodoztam:D

1,5 eve rendszeresen van mukormom, 18 eves vagyok. Mindig szolid, egyszeru es rovidek a kormeim. Szeretem, mert szep, nem termeszetellenes annyira, es meg is erosodtek a kormeim.

Gellakkot nem ajanl, az tonkrevagja, nekem is szetroncsolta. A kormos lakkozasa sem tart tovabb 4-5 napnal...azert meg nem erdemes fizetni.


Szerintem probald ki, azzal nem vesztesz, lehet tetszeni fog, de az is lehet, hogy nem :)

2015. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass nyugodtan vmi szolidat. Nincs az törvénybe iktatva h 18 év alattiaknak tilos a műköröm. Kissebbeknek, pl. 10-14 éveseknek nem nagyon szoktunk, mert még tényleg kicsik, és általában 2 óra múlva hozza vissza anyuka h a körmöt azonnal szedjük le, persze ingyen és bérmentve, különben feljelent (!?).

Van aki 15 éves korban is még emiatt szülői hozzájárulást kér, én már 15 évesektől nem szoktam, lévén anno nálunk a középsuliban már a fél osztálynak volt műkörme, pedig az már jópár éve volt. Ha egy lány hordhat fülbevalót, sminkelhet, festheti a körmét miért ne lehetne műkörme nekem ez a véleményem, ha ettől érzi jobban magát ugyan mondjanak már egy okot ami miatt egy szakszerűen elkészített, szolid műköröm káros lenne számára.

2015. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

én is 15 éves vagyok és anya beiratott engem is és azóta járok mindig:):D

egyáltalán nem gáz hát én már 6.-7.eseken is láttam műkörmöt:D

2015. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,már csináltattam egy héttel ezelőtt és simán bírtam. A körmöm valóban elvékonyodott de nem vészes,megérte:)
2015. júl. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!