Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ajak alá (labret) piercinge...

Ha ajak alá (labret) piercinget akarok csináltatni normális szalonban, kell szültői engedély? 17 vok

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy hová akarod tetetni...

Tudtommal kell.

Ahol én csináltattam (anno ezer éve), ott a hölgy megkérdezte, hogy a szülők tudnak-e róla? Mondtam, hogy igen, tudnak.

Igaz én a nővéremmel voltam, aki akkor már jócskán elmúlt 18 :) Talán ezért vettek komolyan.


Különben "cikis" a labret pc (SZERINTEM). Minden második tini olyannal rohangál :SS

2009. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan már elmúltam 18, amikor tetoválást csináltattam, de a mai napig fiatalabbnak nézek ki a koromnál, és meg sem kérdezték, mennyi idős vagyok.
2009. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
nem kell szülői engedély.én 2 éve csináltattam a nyelvpiercingemet akkor 15 voltam,és simán megcsinálták,az egyik legjobb szalonban.szal:)
2009. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak: Az csak egy dolog, hogy megcsinálják hiszen fizetsz érte, persze, hogy megcsinálja. :) De hivatalosan 18 év alattiaknak csak szülői beleegyezéssel lehet(ne) behelyezni testékszert. Ha ennek hiányában történik akkor a szülő akár feljelentést is tehet. Ezért nem tanácsos a szülők engedélye nélkül elballagni és megcsináltatni.

De ahogy gondolod. Te ismered a szüleid, hogy mennyire engedékenyek és, hogy problémáznának -e amiatt ha mégis berakatnál egyet. Próbáld meg őket meggyőzni valamivel, viselkedj rendesen, segíts többet otthon, esetleg hivatkozz jó tanulmányi eredményre. (Abban az esetben ha jelenleg nem engednék.) Aztán ha a próbálkozások ellenére sem hajlanak az igen felé akkor szerintem várj még egy picit!

2009. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!