Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít átlagosnak?

Mi számít átlagosnak?

Figyelt kérdés
Pár hete beszéltem egy sráccal és azt mondta szerinte átlagos vagyok. Nem akarok nagy képűnek tűnni vagy hasonló de én egyáltalán nem tartom magam átlagosnak hanem inkább szépnek, hisz nyilván van a külsőmről egy véleményem ahogy mindenki másnak.Tudnátok képet csatolni számotokra átlagos és szép lányokról. (magamról nem küldök képet és tisztában vagyok vele hogy a szépség relatív)
2015. jún. 29. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy vele, akkor miért kéred, hogy csatoljunk? Nekem ez jön be, más meg azt csúnyának tartja. Ha küldesz képet, megmondom, hogy szerintem milyen vagy, de tök idegen nőkről képet küldözgetni felesleges. 23/f
2015. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert kiváncsi vagyok hogy kinek mi átlagos és szép
2015. jún. 29. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy átlagos lány is lehet szép... meg ronda is. Most az átlagos annyit jelent hogy nem vagy különleges, pl divatos ruhákban jársz, átlagos hajszíned, átlagos frizurád van, nem tűnsz ki a tömegből, átlagos a testalkatod, stb. Ez nem azt jelenti hogy nem vagy szép.


Akik számomra NEM átlagosak, pl Cintia Dicker, Taylor Momsen, Michelle Trachtenberg

A legtöbb ember átlagos.

2015. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De még az is szubjektív, hogy ki hogy ítéli meg az átlagost. Nekem például sokkal jobban tetszenek az átlagos lányok, mint az átlag felettiek... utálom az olyan "különleges" lányokat, akikért 100-an futnak.
2015. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki átlagos, csak vannak olyanok, akik megfelelően, ha akarják, akkor átlag felettiek lesznek.


Hogy értsd mire gondolok. A jobb oldali képen Palvin Barbi szép, de teljesen átlagos. A jobb oldali képen pedig gyönyörű.


[link]


SZóval az átlagos szépet a feltűnőtől leginkább az választja el, hogy mit hoz ki magából.

És ne feledd, a kisugárzás rengeteget számít, ami viszont belülről jön.

2015. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!