Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Logó mell ellen mit lehet tenni?

Logó mell ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Eléggé lógnak a melleim. És ráadásul tiszta lila csíkos, de már lassan kezdenek el halványodni. De akkoris is nagyon zavaró.

Körülbelül tavaly elkezdett nőni a mellem, de ugy elég durván. 90/D melltartot hordok. De néha úgy érzem ez is kicsi. Nincs is problémám a nagy mellel, de amikor elkezdtek lógni, elment a kedvem az egésztől.

Eléggé nagyon lóg, nem csak kicsit. Tudom, hogy akinek nagyobb melle van valamennyire lógni is fog, de nagyon fiatal vagyok még, és nem akarok műtéthez folyamodni. Esetleg valami gyakorlat?! Krémek? Tippek? Tényleg bármire képes vágyok, mert nagyon csúnyák. És tudom hogy nem kéne még ilyenkoe ilyenen problémáznom, de ha már most ilyen mi lesz később??.

Melltartóba elég elviselhetőek, de anélkül. nagyon csúnyák. Tudom hogy változni fog még de attól félek csak megjobban lógni fog. És normális válaszokat legyszi:)

16



2015. jún. 30. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Masszirozd minden nap.....es fekudj a hatadra,a ket kezedbe vegyel egyegy sulyzot ,majd azokat emeld fol,majd le szepen lassan....Minden nap csinalj min. 30-at,de en az 50et ajanlok. Hidd el,egy fel even belul lathato lesz a valtozas!! ;)
2015. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te látod ezt ennyire borzasztónak.16 évesen nem lóghatnak azok annyira.

Sok pasi megőrülne az ilyen mellekért.Köztük én is :)

2015. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De tényleg nagyon lógnak.

Ennek nem örülne meg senkixdd

2015. júl. 1. 00:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem.Ahogy írtam priviben is :)
2015. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fenét nem örülnék neki :)
2015. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!