Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket nem botránkoztatnak...

Titeket nem botránkoztatnak meg a nagy márkák divatbemutatói? Még hogy a divatvilág tesz az anorexia ellen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RtdcXLAFrT4

http://www.youtube.com/watch?v=aSHokvc_61A


ezen kívül még számos linket szúrhattam volna be! én személy szerint anorexiás vagyok. de ezek a videók láttán nincs az a lány aki ne kezdene fogyókúrázni vagy depresszióba zuhanni. Hogy képzelik????


2010. márc. 2. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezek vékonyak? Ugyanilyen alkatom van és nem gonolom magam anorexiásnak,az anás lányok hányingert keltőek. ŐK NEM.
2010. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

1.válaszoló:

de jó neked *__*

2010. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
az ilyen lányok elég csököttagyúak akik a divatvilág miatt lesznek anorexiásak....bocs. hogy lehet vki ekkora barom h azthiszi h azok a modellek a tökéletes nőt szimbolizálják??? azok a nők nem mások, mint eszközök. ha így jobban tetszik, akkor ruhafogasok. próbababák. semmi közük a nőideálhoz. csak azért vannak ott, hogy a divattervező a RUHÁJÁT betudja mutatni. és nem azért h azt hirdessék h ez a tökéletes nő. hülyék azok a csajok akik emiatt lesznek anorexek.
2010. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Bárcsak nekem is ilyen alkatom lenne,szerintem tökéletesen néznek ki.Az anorexiások meg úgy néznek ki mint az afrikai éhezők,akiknek kilátszik minden csontjuk.(de kár hogy ezek a szép ruhadarabok nem kerülnek ki az utca emberére,a tömeg annyira unalmas és slampos tud lenni:(
2010. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem vékonymég....
2010. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utsó: ugye te is tudod hogy ez nagyon durván photoshop!!!!
2010. márc. 3. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
persze,hogy tudom.De vannak ilyenek..
2010. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!