Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anorexia miatt tűntek el a...

Anorexia miatt tűntek el a pattanásai?

Figyelt kérdés
Ún. "előtt-után" képeket néztem anorexiássá vált lányokról (=az első képen a régi, a másodikon az új énjük van). Az egyikük egy elég kövér lány volt, totál pattanásos arccal. A másik, új képen pedig egy vékonyka lány egész szép arcbőrrel (vagyishát még mindig pattis, de nem annyira). Nem evett és edzett állandóan a betegsége alatt, azt írják. Lehet, hogy emiatt tisztult meg az arcbőre? (a helytelen táplálkozás miatt) :| Ez nagyon bizarr...
2011. márc. 16. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az anorexiára inkább az jellemző, hogy tönkremegy a bőrük, ronda ragyásak lesznek:/
2011. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy ételallergia, aminek egyik fajtája csak napokkal később idéz elő tüneteket, akár pattikat is.

Nos, ha egy anorexiás nem eszik semmit, nem tud mitől előjönni az allergiája. De ezzel nincs megoldva a dolog.

Inkább csináltass ilyen teszteket, nem túl drágák, és megéri szerintem.

2011. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem hülyeség. Én amikor lefogytam, kb nem ettem semmit, fél évig napi max 1 tányér ételt ettem, de sokszpr annyit sem, teljesen elmúltak a pattanásaim. Pedig sokkal egészségtelenebbül éltem. Most pedig a normál testalkatommal visszajöttek, nem vészes, de azért ott vannak. 19 évesen még normális, én inkább veszek egy jó alapozót, mintsem nem eszek. Nem voltam anorexiás, és durván vékony sem, még épp a normál kategóriába tartoztam, de eltudom képzelni mien az anorexia, és szerintem undorítóbb mint a pattanásosság. Szóval szerintem is eltűnnek ha nem eszel, de sokkal roszabb dolgok fognak történni, mintha patis maradnál. pl. meghalsz
2013. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!