Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani olyan...

G.Zoli12576 kérdése:

Tudnátok nekem mondani olyan intenetes boltokat, ahol tudnék 15. 000 Ft-ért rendelni Nike Air Max Tavast-t? Láttam vaterán egy pár oldalt, de nem tudom, hogy eredetiek-e. Lehetőleg olyan kellene, ahol tutira, hogy nem hamisítvány.

Figyelt kérdés
cipő, air max, nike, nike air max tavas, nike air max, air max tavas, cipők, márkák, cipőmárkák, olcsó cipők, drága cipők, drága cipő, jó cipő,
2015. júl. 1. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyire csak nem lehetsz naiv... Nem hivatalos forgalmazótól és jócskán ár alatt NEM találsz eredetit. Természetesen az összes ilyen hamisítvány.

Ha márkákkal akarsz villogni, fizesd meg az árát. Ha erre nem futja, akkor ez van, el lehet épp élni 40ezres sportcipő nélkül is. Nincs annál szánalmasabb, mint amikor valaki így akarja többnek mutatni magát. 15 ezerért már teljesen jó minőségű cipőket lehet venni, mélyen gyökérnek kell ahhoz lenni, hogy kifizesd egy kamu márkás cipőért, ami néhány hét után teljesen tönkremegy, viszont eredetit ennyiért még agyonhasználtan se kapsz sehol. A vaterás társait meg egyszerűbb, ha megrendeled te magadnak, bár nem ajánlom, mert ezek ránézésre is totál bénák és gagyik. :D

2015. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen áron eredetit NEM FOGSZ találni. Ami ennyiért van, az 100%, hogy hamisítvány. Max. outletekben van ilyen áron Nike, de ott sem válogathatsz, hogy ilyen modell, olyan modell, kb. amit nem sikerült eladni a boltban...
2015. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A barátnőm rendelt vaterán, eredeti volt...teljes mértékben. Szerinted emnny egy Air Max cipő előállítása? 40 ezer orint? Nem az van, hogy nincs rá pénzem, csak keresem a legolcsóbb megoldást.
2015. júl. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!