Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék Nőiesebb?

Hogyan lehetnék Nőiesebb?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nem érzem jól magam a bőrömben. Szeretnék az az igazi csajos csaj lenni, aki mindig ad magára. Olyan szeretnék lenni mint azok a Nők/Lányok akiknek szép a sminkjük, hajuk, ruhájuk, jó az illatuk és a kisugárzásuk, magabiztosak. Szeretném ha nem azt gondolnák rólam, hogy egy kislány vagyok, hanem egy megbízható és érett lány. Ebben a korban már azért a legtöbb lánynak volt/van barátja. Nekem még nem. Az idősebb pasikhoz vonzódom, 17-18-19-20 évesekhez. Mindíg idősebbnek néznek a koromnál, általában 17-18-20 évesnek mondanak, de én nem érzem így. Azért kérek Tőletek segítséget, mert nem szeretenék tovább kislány lenni, nem érzem így jól magam a bőrömben. Köszönöm, ha segítesz!
2015. júl. 2. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mission impossible.

Kislány maradsz akkor is, ha belőtt hajjal, sminkkel, szép ruhában pózolsz.

Ahogy nem lesz kislány egy felnőtt nő se attól, hogy fiatalabbnak hiszik, te se lehetsz felnőtt nő, amíg gyerek vagy.

2015. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem felnőtt NŐ szeretnék lenni! Félreértettél. Igényesebb, csinosabb és magabiztosabb. Talán egy kicsit érettebb, mert nem vagyok már 10 éves.
2015. júl. 2. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő mindig legyen ápolt! Ez alatt azt értem,hogy szép haj,arc+körmök. A haj sose legyen töredezett,ne mindig egyféle képen hord. Lehet kibontva,összefogva,kontyban,összefonva. Mindig legyen egy kicsit más,ez már sokat fog változtatni.

A körmeidet ne rágd(ha nem rágod,akkor bocsi:D) és fest le valamilyen nem hivalkodó színű körömlakkal.Úgy értem,hogy sokkal vonzóbb egy olyan nő akinek a kezén természetes színű lakk van mint csillogóköves műkörmös manikűr.:D de tényleg!

Akkor jöhet az arc. A legfontosabb a szemöldök.Menj el egy drogériába és keress a hajszínedhez megfelelő árnyalatú szemöldökceruzát/port.(inkább a port ajánlom,azzal természetesebb hatást tudsz elérni.)

A szemöldök azért fontos,mert ez ad keretet az arcnak. Szedd ki az arcodnak megfelelően,vagy ha nem mered magadra bízni,akkor menj el egy kozmetikushoz:)

Ha magadnak szeded,akkor mindig az orrcimpádtól mérd hogy hol legyen a kezdő-az emelkedő része és a vége. Linkelek egy képet:D ( [link] )

Ha ezzel megvagy,akkor jöhet a smink:D Nem kell hivalkodni,a kevesebb több! Ha problémás bőröd van akkor én a BB krémeket ajánlom,esetleg hidratáló krémeket,de alapozót semmiképpen sem! Válassz egy szempillaspirált,ami tetszik. Elsőre nem vízállót ajánlanék,mert némelyik sminklemosó nem képes leszedni és a szempilláid hullani fognak:/ (saját tapasztalat)

Szempillaspirálból csak ajánlani tudom a személyes kedvencemet (essence-lash princess,rózsaszín mintája van fekete tubuson :D) :)

Továbbá nekem például az orromon rengeteg mitesszer volt,ezért használnom kellett mitesszer tapaszt és most nagyon szép lett a bőröm,ha hasonló gondokkal küszködsz akkor ezt is csak ajánlani tudom:D

Akkor most már jöhet az öltözködés. Nagyon fontos:csak olyan ruhákat hordj amiben JÓL és KÉNYELMESEN érzed magad. A legfőbb dolog,hogy ne feszengj,mert az kívülről is meglátszik. Alkalmakra szerezz be 1-2 pár magassarkút.(Sima feketét ajánlom,belebújósat és nem extra vékony sarkút:D)

Hord suliba is akár de utcára is egybe ruhákat amik kényelmesek de ugyanakkor csinosak is. A H&M-ben és a C&A-ban mostanában nagyon jó árakon tudod beszerezni őket a leárazások miatt;)

Továbbá szoknyákat is hordhatsz:) Ebből is inkább az egyszínűeket ajánlom,amik könnyen párosíthatók. De azt még most elmondom olyan ruhákat vegyél amik tetszenek!:) és szívesen fogod őket hordani.

Ha csak nadrágot viselsz,mert nem vagyok megbarátkozva a szoknyákkal az sem gond,szerezz be virágmintásak,kék farmert,feketét,szakadtat,ebből is annyi variáció van hogy csak na:D

Ha szeretnél még csajosabb lenni,akkor feldobhatod a szettjeidet pár kiegészítővel. Egy órával mindig jól jársz,hiszen az csajos és állandó darab/kiegészítőd lehet minden öltözékednél:)

Na most még ami fontos,ne akarj senkihez sem hasonlítani,a lényeg hogy magadnak tetsszen az amit a tükörben viszont látsz!!:)

Remélem segítettem,ha bármi kérdésed lenne még nagyon szívesen segítek,csak dobj egy üzit!:)

2015. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem szemöldökre ceruzát használj, ne port. éppen hogy a ceruzával természetesebb a hatás. csak néhány helyen kell beleigazítani a szemöldöködbe, ahol látszik hogy ritkább.
2015. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2. Nagyon szépen köszönöm a válaszod, sokat segítettél, és megértetted a kérdésem lényegét! Ha nem zavarlak, írok egy üzit :)
2015. júl. 2. 21:37
 6/6 A kérdező kommentje:
#3. Igen, azt használok :) És köszönöm a tanácsod!
2015. júl. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!