Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan foglaljak időpontot?

Hogyan foglaljak időpontot?

Figyelt kérdés

eddig sose én foglaltam (kozmetikus, fodrász, körmös, stb.) és fogalmam sincs hogy mit mondjak gondolok itt olyanra hogy felhívom és mit mondjak

köszönöm előre is a válaszokat



2015. júl. 3. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot kívánok! Xy vagyok és időpontot szeretnék kérni egy hajvágásra/ hajfestésre/ stb. Mondd valamit és elköszönsz. Nem nehéz.
2015. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. júl. 3. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

-Jó napot kívánok! Időpontot szeretnék kérni (itt mondod, mit szeretnél)-ra jövő hét szerdán (amelyik nap jó neked) délutánra/délelőttre. Köszönöm szépen, viszont hallásra.


Nem kell ezt túlbonyolítani, nem az atomfizikáról vitázol egy tudóssal.

2015. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok! X.Y vagyok. Időpontot szeretnék kérni pl.vágásra, töltésre, szemöldökszedésre. Akkor megkérdezi,hogy mikor jó, vagy lehet konkrétan mondja már az időpontot. Te eldöntöd, hogy jó-e.

Majd megköszönöd és viszont hallásra.

Ennyi :D

2015. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!