Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12-13 éves lányok nektek...

12-13 éves lányok nektek milyen cipőitek vannak, mennyi ruhátok, sminketek van stb?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi milyen cipőitek vannak (ha van conversetek milyen színű) mennyi sminketek, körömlakkotok, ékszeretek van. Milyen és mennyi ruhátok ilyesmi. Nem kell az összesre válaszolni, csak amelyikre kedvetek van! Előre is köszi a válaszokat! :) 12/L

2015. júl. 3. 17:54
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ebbe a korban megfelelőek a converse cipők,teniszek, sportcipők( ezekből a legnépszerűbbek a fehérek,feketék) nyáron meg a szandálok :) Körömlakk szerintem még az élénk színek,mert furi a fekete 13 évesen :D Ruha meg nem árt kinőni a pink cuccokból és beszerezni a könnyebb színű, azért mintás felsőket:) De nekem is van azért egypár belőlük :3 Általában legtöbb naci a csöves aljú farmernadrág, cicanacik,rádszoruló melegítők,nyárra 3/4es nacik,rövidnacik(fenék ne legyen látható xd) ami rád szorul,de nem szakad le rólad xd Ékszer max karkötő,nyaklánc de nem kell 1 kg rád azokból sem, és manapság mindenki hord kalapot :)
2015. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Veró2003 ***** válasza:
32%
Csak a színes, hippis ruhák jöhetnek szóba,főleg szoknyák (nem a legújabb trendek!), cipőből szandálok, színes tornacipők, körömlakkból átlátszó és színesek, ékszerből fejpántok,sok karkötő,békejeles kiegészítők sminkből pedig szempillaspirál és szájfény.:D 12/L
2015. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem Nike cipőm van, van 1 sminkpalettám, kb 12 körömlakkom van, nincs ékszer, bő mésis stílusos ruhák, 1 plcnyi.
2015. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cipő: adidas vízhatlan cipő és egyszerű vászon cipő őszre és tavaszra, szép bakancs télen, nyáron szandál, de nem az a sport, hanem a csinos fajtából és vászoncipő.

Smink: egy szempillaspirál, tus, de nem használom csak tényleg valami alkalomra, több színezett ajakápoló és szájfény.

Körömlakk: kb. 40 db.

Ékszer: rengeteg

Ruha: átlagos mennyiségű, mintásak és egyszerűbbek is vannak, haskidobósak (croptop) 13/L

2015. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ékszer;pár darab 10 kb

Smink;ajakápolo, szemhélyfesték pezsgő, barack színű, alapozo,

Szempillaspirál, halvány ruzs.

Cipők;szandál max 2-3,csizma 2-db 1-db bakancs, tornacipő 3-4db de nem feltétlen comverse 5 magas sarku nekem mert alacsony vagyok de 3 is elég, 3 sima cipő aból 1 telitalpu magassarku

Ruhák;egyszinű polok, mintás polok, cső, cica nacik nyári cuccokegyberuha párdarab én szoknyákat is venék

2016. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!