Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek milyen és...

Lányok! Nektek milyen és mennyi sminketek van/volt 12-13 évesen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Még 14 évesen is alig.
2014. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1-2 szájfényém volt, de ennyi elég volt nekem. :)
2014. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Nyolcadikosok voltunk, amikor kipróbáltuk a szemceruzát. De ritkán használtuk.

Kb. 22 éves korom óta sminkelek rendszeresen: púder, pirosító, szemceruza, szempillaspirál.

2014. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmim nem volt ennyi idősen. Az első körömlakkom is akkor került a birtokomba, amikor 8.-os voltam és ajándék volt az IM-hez xD
2014. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy korrektor meg egy szájfény.
2014. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy alapozom :D eletem elso alapozojat kb 13evesen kaptam .Azt is ugy kaptam meg mert ra volt irva hogy pattanasokat segit eltuntetni es sikerult kikonyorogni xd .Meg anyukam egy ket sminkcucca amiket nem hasznalt ....de azok csak amolyan otthoni jatszasra ..

egy jo tanacs szerintem 12-13 evesen meg boven jo ha otthon ismerkedsz veluk meg gyakorolsz : )

17/l

2014. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Körömlakk most sminknek számít? (volt egy fekete, egy piros és egy sötét lila)

Ajakápolók - labellok, az nem tudom mennyire smink, de úgy 10-15 volt egyszerre, mert mindig sajnáltam az utolsó pár használatot, hogy el fog fogyni...meg volt egy avonos ajakápolóm is (az valami málnás volt ilyen limitált kiadású...nem tudom milyen, nem emlékszem).


Volt egy barna szemceruzám (még mindig meg van mert utálom a barnát, essence long lasting 02-es hot chocolate árnyalat), volt egy barna szájfényem (manhattan wonderlips golden brown, a számára nem emlékszem - se arra, hogy ki volt az a nagyon okos, aki barnát vett, mikor azt utálom...), egy fekete rúzsom (miss sporty extreme black - még ő is meg van mindig), fekete szemceruzám (a s-he automatáját használtam, aztán a miss sporty mini me-t, nem rég cseréltem márkát), egy szempillaspirálom (oriflame nem emlékszem mi), egy szemhéjpúder duom (púder rózsaszín-barna, még ő is meg van), ja meg volt egy vizes hatású s-he rúzsom (de kb úgy fogott, mint egy szájfény...xD).


Ezeken kívül voltak még a különböző magazinokhoz járó sminktermékeim is (azokat sose használtam mondjuk, nagy részüket elajándékoztam, de sok még szerintem meg van valahol, a szekrény aljában...><)...


Ééés...azt hiszem ennyi...legalábbis ennyire emlékszem, de nem most volt, és azóta rengeteg sminktermék "átfutott a kezem alatt", szóval...xD

19N

2014. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
semmilyen. anyukámtól néha kölcsönvettem valamit játék képpen, de nemhiszem hogy ide számít, mert nem az enyém volt :D
2014. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Világos rózsaszín rúzs, világos barna szájfény, fekete szemceruza és volt tizenpár körömlakkom (nem tudom már milyen színűek, csak annyit, hogy 5 fajta lilám volt, meg azóta már 3/4-ét kidobtam, mert vagy elfogytak vagy beszáradtak és volt egy fehér, amit leejtettem és eltört, a lakk meg kifolyt belőle :D).

15/L

2014. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Előre is bocsi az offért: de szabad meg tudnom, miért szavaztatok le? Válaszoltam a kérdésre, ahol tudtam márkát is írtam, sőt árnyalatot is, amire emlékeztem...


Igen, szörnyen sok sminktermék egy 12 évesnek, elismerem, ha lányom lesz - saját hibámon tanulva - én biztosan nem fogom a felét se megengedni neki, sőt lehet a negyedét se...és inkább csak elrettentő példának írtam (ahogy a szüleim nevelési módszereinek nagy részét), az okos ember belátja, hogy egy GYEREKNEK (mert az voltam, 12 évesen még gyerek az ember) nincs szüksége ennyi sminkre...sőt...egyáltalán nincs szüksége sminkre se...


De amúgy imádom, hogy az ilyen válaszaim után engem néznek hülyének, amikor én csak a határokat néztem, hogy meddig mehetek, és a szüleim engedtek túl messze...minden esetre nem akarok ebből vitát, csak kérdeztem, és még egyszer szeretnék elnézést kérni a kérdezőtől emiatt a hozzászólás miatt...


(Hetes)

2014. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!