Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen "végleges" szőrtelenítő...

Milyen "végleges" szőrtelenítő gépet vegyek? (IPL)

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akiknek van és tudnak saját tapasztalatot mondani! Elsősorban olyan gépet szeretnék, ami "örök élet". Nem kell kidobni, mert nem lehet benne cserélni a lámpát.

2015. júl. 4. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a DEES szőrtelenítőt rendeltem meg, 100000 villanásszámmal bír és nagyon kellemesen csalódtam, mert az első használat után nem nőtt vissza a szőröm 1/4-e. Viszont az a rossz benne, hogy magas fokozaton nagyon fáj, pl intim területen 2 fokozaton bírom$. mondjuk ott semmit nem szőrtelenedett és azt állítják, hogy teljesen fájdalommentes. Ez az egyetlen problémám vele, hogy nagyon kellemetlenek a villanások.
2015. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!