Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lány tetszik legjobban?...

Melyik lány tetszik legjobban? (kép)

Figyelt kérdés

Milyen sorrendet állítanátok ezek közül a lányok közül?

Nem azt a konkrét színésznőt kérdezem, aki a képen van, inkább arra gondolok, hogy egy nő, aki így néz ki, szimpatikus-e így külsőre, avagy fiúk! Milyen külső vonz titeket egy lányon?

Pl.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

... stb, stb, ha nincs köztük az ideálotok, írjátok meg, lécci :)



2015. júl. 4. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy ők már nem lányok ha csinos nők, köztük ketten is már közelebb vannak az 50 évhez.

Pl: Nicole Kidman és Salma Hayek 48 évesek.

Jessica Alba 34 éves

Scarlett Johansson 30 éves

Anne Hathaway 32 éves

Ashley Greene 28 éves

Freida Pinto 30 éves.


Ha a kort is figyelembe vesszük akkor a legszebb akinek isteni szép alakja is van Salma hayek.

Aki még szép az Freida Pinto. Nicole Kidman is szép, bár amióta plasztikai sebész állandó vendége inkább mondanám mostanában gumiarcú hideg szépségnek.


Nicole Kidman fiatalon szép nő volt

[link]


De most már messze nem az

[link]

2015. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nálam egyértelműen az első (Freida Pinto) a nyerő, azokkal a gyönyörű tutajos szemeivel...

Na jó, a többi sem rossz éppen, de nekem akkor is az 1. tetszik legjobban.

2015. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul Nicole Kidman disznót vág
2015. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Freida Pinto a legszebb. Tetszik a sötét haj, az ilyen szemek, meg ez a bőrszín is.
2015. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1.Jessica Alba

2.F.Pinto

3.Anna H.

4.Ashley G.

5.Scarlett J.

6.Salma H.

7.Nicole K.


Az első három aki arca is bejön, a 4-5. határeset, Salma-nak jó a melle de kb. ennyi, túl markáns az arca szerintem, Nicole sem tetszik.


Ideálom konkrét nincs, talán a természetes szőkék jönnek be a legjobban, de igazából lehet fekete vagy barna is.Hosszú egyenes haj, ez fontos, keskeny vállak, vékony derék, normál csípő, filigrán alkat, hosszúkás arc lágy vonásokkal.

2015. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ideálom az nincs köztük.

Talán hasonló sorrendben, a 4-est lejjebb tenném. Igazából egy sajtófotóból nem lehet ítélni.

Ha mondjuk ezt linkeled az elsőről:

[link]

, akkor lehet más lenne az emberek véleménye, mint így.

2015. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Jessica Alba
2015. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 Scarlett Johansson

2 Freida Pinto

3 Jessica Alba

4 Anne Hathaway

5 Ashley Greene

6 Salma Hayek

7 Nicole Kidman

2015. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez egy ideiglenes sorrend, többet nézegetve lehet változtatnék, első nekifutásra ez lenne:

1. Ashley Greene

2. Anne Hathaway

3. Jessica Alba

4. Scarlett Johansson

5. Freida Pinto

6. Salma Hayek

7. Nicole Kidman

(remélem nem cseréltem fel 1-2-t véletlenül :D)

Illetve több kép alapján, ha kicsit keresgéltem volna lehet változna a véleményem. Viszont Ashley Greene nekem biztos(a linkelt lányok közül). Hasonló arcú lányok az eseteim és vékony alakkal. Leírni pontosan nem tudom, hogy milyen külső vonz, mert igazán nincs olyan. Ránézek és úgy tudom megítélni, hogy tetszik vagy sem.

Arcot leírni nem tudom, max néhány tulajdonságokat, amiket általánosságba tudok venni:

Világosbarna, szőkésbarna, szőke, tehát a világosabb hajszín. Szem: szintén világosabb pl kék, zöld. Vékonyabb arc, nem a pufi. Ahogy mondtam vékony alak, semmiképp nem nagy mellel vagy fenékkel.

De ezek a tulajdonságok nem fixek, kinek mi áll jól. Tetszhet pl. a fekete haj is. Tényleg annyira nehéz meghatározni, hogy lényegében képtelenség. Látni kell. Talán az alak, ami nem igazán változik.

Remélem valamennyit tudtam segíteni és ez nem a fiúk véleménye, csak az enyém. :P Egy vagyok a sok fiú közül xD Többiek nevében nem tudok nyilatkozni :/

2015. júl. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Még hozzátéve:

Ha egy top listát állítanék lehet nem lenne benne egyik sem :D Bár még nem csináltam (és nem is tervezem xD )

2015. júl. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!