Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első alkalom edzőteremben?

Első alkalom edzőteremben?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek, először egy ismerőssel, de aztán nem lesz majd mindig ott. Egyébként félek kicsit, mert kövér vagyok, néha szoktam futni, de mi lesz, ha nem fogom bírni, meg full vörös lesz a fejem? 21/l
2015. júl. 7. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

miert ne birnad? valakihez igazodnod kell, h nem csinalhatod a sajat tempodban? kirohogni nem fog senki, sot en speciel dijjazom ha egy "koverebb" embert latok a konditeremben, mivel tudom, h van annyira elszant, h tenni akarjon a jobb alakert.


20/F

2015. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van!

Kezdj kis súllyal és nem lesz vörös a fejed! :) Amikor először voltam, fekve nyomásnál nagy súlyt használtam és vörös lett a fejem, de senkit sem érdekelt. Felesleges ilyen miatt aggódnod!

2015. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!