Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány alkalom kell ahhoz 1...

Hány alkalom kell ahhoz 1 edzőteremben h látszólagosan izmosabbnak lásson a környezetem ill. én magamat?!

Figyelt kérdés

itt nem vmi drasztikus válltozásra gondolok, de pl h nem lógnak rólam a ruhák ill nem nézek ki nagyon véznának!és h ezt milyen gépek segítségével érhetném el(és a már kérdésben szereplő)az idő lényeges!

A véznasághoz még annyit h tényleg eléggé az vagyok eszek rendesen napi 5-ször + minden hülyeséget,de nem tok meghízni.orvos szerint nagyon gyors az anyagcserém és testedzést javasolt.


2010. júl. 21. 19:39
 1/4 anonim válasza:
nem alkalomszámtól függ, hanem mennyire erőlteted benne meg magad. Ja és hogy többet eszel-e edzések után.
2010. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:

anyagcsere

alkat

genetika

hormon

étkezés

edzésintenzitás

-függő. Azaz előre nem lehet megmondani. Ha lemész egy haveroddal, lehet őrajta már egy hónap után szép izomzat látszik, míg rajtad még fél év után alig valami.

Egy normál tömegnövelés mellett egyébként fél év után már jobban tetszel magadnak a tükörben, de ez közelsem az az állapot, hogy már nem lógnak a ruháid.

2010. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vegyél ojan ruhát ami jó rád azt nem fog lógni:D
2010. júl. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
olyat veszek te.... nem a mérettel van a gond hanem a vállai nem ott vannak ahol kell h legyen
2010. júl. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!