Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házilag akarok készíteni punk...

Házilag akarok készíteni punk pólókat. Ha az elejére ráírom, hogy Punks not dead akkor mit írjak a hátuljára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Amúgy nem "Punks aren't dead"?
2010. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Vivienne Westwood nevére keress rá gugliban

ő tervez punkos stílusú ruhákat...nagyon egyedi ötletei vannak...egyik kedvenc tervezőm...:)

2010. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hátuljára írd rá hogy Fuck Yeah! Vagy valami punk együttes nevét
2010. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy Anarchia jel jól mutatna (ha pl. az az eszme közel áll hozzád), egy A betű karikában. Jó pár punkon láttam már.
2010. márc. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Hát ja azért nem ártana előtte megtanulni angolul, mert helyesírási hibákkal teli pólót senki sem fog megvenni.
2010. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
They are survivor. Vagy Always alive.
2010. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem muszály a hátuljára írni semmit..rakhatsz rá hipóval leopárdmintát,de a póló egyik ujját hagyd ki..szerintem az tökéletes..vagy egyszerűen egy barikolt pacát..megfogod a póló hátát a közepén,összefogod,mint egy papírzsepit,amivel az orrodat készülsz turkálni,kötsz rá egy nagy csomót,vagy kötéllel össze-vissza tekered,nem sok kötéllel,azért látszódjon az anyag,és belelógatod ruhafestékes vízbe,vagy pedig jó sok hipós vízbe belelógatod egy két pillanatra,és utána vársz,és kiszívja..ha látod,hogy kiszívta,akkor kikötöd a csomót,vagy leveszed a madzagot,és trátááá,ott a batik folt! :DDD

de sztem varrhatsz rá különböző mintájú anyagokat,a lényeg,hogy ne üssön el egymástól a színük,és foltokból is csinálhatsz anarchia jelet,vagy amit akarsz!! :D

Punx not Dead! :D

2010. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj basszus ennyi észt! A "Punks Not Dead" egyfajta jelszó, állandósult formában, és az eredetiben is így hangzik, mindig is így hangzott, nem a Kérdező találta ki! A szlengben nem mindig tartják be a nyelvtani szabályokat!!!!

Szerintem a hátulján sima anarchia-jel legyen.

2010. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A sok hülye Grammar Nazi. Azért Punks NOT dead, mert nem a punkokra mint emberekre gondol, hanem a punk mozgalomra/zenére. Punk is not dead. Teljesen szabályos az "is"-t " 's"-re rövidíteni... Az aposztófot meg elhagyták mer' punkok.


Szerintem fröcskölj rá hypót vagy hagyd üresen. A kevesebb néha több.

2010. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fuck the police


No gods no masters


Riot!


Fight war not wars, destroy power not people

Do it yourself or die


Fuck the system


Smash racism


Ezek csak alegáltalánosabb punk jelmondatok. Azt írd rá amit gondolsz, ami te vagy... kedvenc zenekar stb.

2010. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!