Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy évente kb...

Normális, hogy évente kb ugyanannyit növök? 16/L

Figyelt kérdés
Ez még negyedikben kezdődött, és azóta mindig nyáron növök, tanév közben max 1-2 centit. Negyedik utáni nyáron 10 centit nőttem, így 146 cm lettem, ötödik után 11 cm-t, így 158 cm voltam, hatodik után 10 cm-t, így 168 cm voltam, hetedik után 9 cm-t, így 177 cm voltam, nyolcadik után pedig szintén 10 centit nőttem, így 188 cm lettem. Eközben a mellem hatodikban kezdett nőni, év vége felé már 70AA-s volt, onnantól minden évben nőtt egy kosárméretet, így jelenleg 75C-nél tartok, de már ez is egy kicsit kicsi rám. Ez normális??? (188 cm-hez 63 kg vagyok)

2015. júl. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Beb...a még nőnél 10 centit idén is :)

Szüleid milyen magasak?

2015. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Apukám 189 centi, anyukám 163 :D
2015. júl. 8. 12:06
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nincs vele baj. Általában én is nyáron növök többet. A melleiddel sem lehet baj a barátnőm 75B-s nemsokára lesz 80B mert rá is kicsi. És alapbol a súlyoddal sincs baj mert én kb 175vagyok és mellé 60kilo szoval ne aggódj :)
2015. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!