Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Ilyen alakú lánynak már tényleg nem szabadna rövidnadrágot felvenni nyáron? (lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 8. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem szabadna, mégcsak nem is kövér. Viszont ha lehet ne haspólóval, ne egy számmal kisebbet a kelleténél, és ne combtőig érőt...
2015. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél valamivel vastagabb a combom, bár nem sokkal.

Aki szerint erre nem vehetnék fel rövid nadrágot, annak kívánom, hogy süljön meg ő hosszúban.

Akinek nem tetszik, nem nézi és kész

2015. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagyon ízléstelen. Persze nyáron, 40 fokban szerintem mindenki húzzon minél kevesebb és kisebb ruhát, ahogy jól esik.

De nem muszáj haspólóval hordani és nem muszáj a legrövidebb rövid gatyát kiválasztani.

Nem is az a baj, hogy kövér a csaj, mert nem az, nem nagy darab, viszont nagyon formátlan, lötyi-plötyi az egész teste. Ráadásul tök fiatal lehet. Szóval eddzen, hogy formásabb legyen, vagy legyen önkritikája és ne pakoljon ki mindent, ami nem is szép rajta.

2015. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Egyetertek az utolso valaszadoval! :)
2015. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Átlagos alakja van, csak pocsék ízlése. Attól, hogy beletudja tuszkolni magát az egy-két számmal kisebb nadrágba még nem néz ki jól. Hiába mondja, hogy xy méretet hord.

Viseljen rávaló nadrágot, ami nem vág bele a lábába és nem buggyan ki felette a hasi hájacska és akkor semmi gond nem lesz azzal, hogy rövidgatya van rajta.

2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj hogy ez borzalmasan néz ki, de pl felvehetne egy térdig, térd fölé érőt vagy egy lenge hosszabb nadrágot, vagy akár térdig érő szoknyákat, ruhákat, szép hosszú nyári ruhát is akár, mert hájas testen az ilyen rövid ruhák irtó rosszul állnak, előnytelen.
2015. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki felvehet rövidnadrágot, de arra figyelnie kellene, hogy olyat, ami illik az alkatához. Ennek a lánynak a szűk nadrág miatt mindenhol kilóg, aminek nem kellene. A derekán és a hasán lévő felesleg rálóg a nadrágra, a haspóló pedig kiemeli a puha hasát.
2015. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ne adj ennek az askos tiniribinek a véleményére szerintem.

nem gáz az alakja, de tény, hogy a haspóló alapból ízléstelen, az ő hasára nem váló ilyen. de a rövidnadrággal nincs semmi

2015. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rettentő előnytelen..hordjon rövidnadrágot nyugodtan, de ennél egy 10 cm-vel hosszabbat mondjuk..az a haspóló meg végképp szörnyű, ahogy kibuggyan alóla a háj.
2015. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a combom nekem pl sokkal nagyobb. nagyon durva körte alkattal bírok, de mégis hordok rövidnadrágot, nehogy már azért süljek ki a saját zsíromban, mert valaki szerint vastag a lábam(meg szerintem is). mondjuk, az a haspóló elég durci.
2015. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!