Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mások szerint nincs nőcis...

Mások szerint nincs nőcis tartásom, toplász vagyok. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szeretnék nőiesen mozogni, viselkedni. Nem tudom mi a baj velem. Egy képen látod egy lány, aki azt mondta rám, hogy toplász vagyok. Nincs tartásom.

Segítsetek, milyen az, hátha én hibáztam?! Mitől nőcis egy nő a tatásában?


2010. márc. 4. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem egészen értem a kérdésed, mert olyan melléknév, hogy toplász nincs. Ez egy foglalkozás, mely ha jól tudom tarisznyákat készített.


A topless pedig pont azt jelenti, hogy divatos, modell alkatú.


Gondolom itt a topisra gondolsz, görnyedt tartás, járás.

Ezen úgy tudsz segíteni, hogy sokat tornázol (jóga, calanetics stb), melyek javítják a tartást, s közben figyelsz arra, hogy mindig kihúzd magad. Egy kis gyakorlás és önuralom kérdése.


Sok sikert hozzá.

2010. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőies mozgás alapja szerintem a jó tartás . A legkönnyebben úgy tudod kihúzni magad ha körözöl eggyet a válladdal elindítod lentről előre és hátrahúzod . Kinyomod a cicidet behúzod a hasadat és a fejedet felemeled . Na most lehet indulni előre . A fenekedet pedig egy kicsit riszálod .
2010. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Calanetics, + Csernus: A nő!!!
2010. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értem, csak speciális szó nálam. De nem vagyok görnyedt, még ugyancsak hogy nem. Mások már azt is mondták annó, hogy ünnepeken alkalmával 2-3 órát úgy végigállok, mint egy oszlop, nem görnyedek, mert edzett vagyok, és figyelek mindig arra, hogy a hátam jól álljon PL: ülés 90 fokban beállítva.


Ő nem tudom, hogy értette.

2010. márc. 4. 12:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyi hibám van, hogy néha elgondolkodok, és nem felefelé nézek, de a képen csípőre tett kézzel álltam. Nem értem miért.
2010. márc. 4. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
hát akkor próbálj meg lazább lenni :)
2010. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem is próbálj meg lazább lenni, sztem úgy értette h túlságosan fegyelmezett vagy, mint vmi katona:D

a nőknek nemkell ilyen karótnyelt tartásban ücsörögni, vagy állni, persze ezalatt nemazt értem h görnyedjenek. de a túl merev, karótnyelt beállások sem túl nőiesek.

2010. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na ez remek, meg a csípő riszálás is. De hol a határ?

Honnan tudjam, hogy mi a nőies, és már mi a röhej határa? Nem látom magam. :)

2010. márc. 4. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudjuk, mert nem látunk Téged... figyelj meg más nőket, tvben, filmekben, akiket vonzónak tartasz és próbáld meg utánozni a testbeszédüket.
2010. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hm.... :)
2010. márc. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!