Teljes változás?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges az, hogy sok edzéssel, hajvágással/festéssel és új sminkelési teknikákkal úgy megváltozzon valaki pozitív irányba, hogy szinte rá se lehessen ismerni?Vagy, ha már valakinek az jutott,hogy ronda legyen törődjön bele?

2015. júl. 11. 01:52
 1/9 anonim válasza:
Természetesen meg lehet változni, olykor önbizalmat is ad az újítás, pláne a dícsérő szavak, de ez a benső lelki egyensúlyhoz nem feltétlenül lesz elég.
2015. júl. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok kifejezetten szép, de képtelen vagyok beletörődni. Pont azt csinálom amit leírtál. Kő keményen edzek 2 éve, sokat változott a testem. Befestettem a hajam (eddig természetes színű volt) és vettem hajformázó cuccokat hogy ne legyen mindig ugyan olyan. Eddig soha nem sminkeltem magam, mert béna voltam és úgy láttam nem is áll jól. De rájöttem hogy tényleg csak szarul csináltam ezért elkezdtem gyakorolni. Vettem új ruhákat is, eddig tök átlagosan öltöztem (farmer,póló) de most beszereztem nőies ruhákat, magassarkú cipőket. Vannak olyan barátaim akikkel csak 1-2 évente szoktam találkozni és ők mind meglepődtek mikor láttak és folyton dicsértek.

Sztem ne törődj bele, ha van amin tudsz változtatni! Hozd ki az adottságaidból és a lehetőségeidből a legtöbbet. Így szebb is lehetsz meg sokkal jobban fogod érezni magad!:)

2015. júl. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nos épp ez a baj, hogy én már ígyis sminkelek,be van festve a hajam világosabbra( amire amúgy sok pozitív visszajelzés jött), minden nap különlegesebb/csinosabb ruhákat veszek fel,nincs egy db pattanásom se mégis ronda vagyok...és ötletem sincs mit kéne tennem egy változásért...egyedül annyit nem teszek meg,hogy nem edzek.Egyelőre a cél az,hogy rendbe hozom a hajam állapotát( valamitől hullik és a szerkezete sem a legjobb),fogyok 4-5 kilót
2015. júl. 12. 11:51
 4/9 A kérdező kommentje:

Sokat edzek,hogy más legyen a testem( legalább a zacskót a fejre állapotot hagy érjem el) , veszek alapozót meg ilyen egyéb arc eltakaró sminkeket( jelenleg nincs) és ha a hajam is rendben van levágatom vállig és befestetem ombréra( olyanra, mint a white hair oldalán volt az egyik lánynak) + borzasztó erősen fogom sminkelni a szemem és a szám,már-már egy maszkot fogok magamra húzni

A bajom csak az,hogy ettől nem lesz más formájú a fejem, nem lesz több hajam és az alkatom sem változik meg...ergo lehet rengeteg munkát és pénzt áldozok bele,hogy csúnya maradjak

2015. júl. 12. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. :) :( Festem a hajam, ápolom az arcom, sminkelek, szépen öltözködöm, de olyna rossz az érzés, hogy még hiányzik valami, és nem tudom, mi.
2015. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az arcom nekem se lesz szebb sajnos semmitől. Már azt nézegetem, milyen plasztika mennyibe kerül... :D....
2015. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kár, hogy homlok lefaragó műtét nincs...:D
2015. júl. 15. 01:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nincs, de láttam egy modelles műsorban, hogy a nagyhomlokú feka csajnak a hajtövébe beültettek mér pár sor hajat, hogy alacsonyabb legyen a homloka... :D Szóval van remény. :D
2015. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

magas homlokú embereknek jól szokott állni a frufru..


de ahelyett, hogy siránkoznál és sajnáltatnád magad, inkább próbálnád elfogadni.. felesleges vakolatokat tenni magadra mert attól még rondább lesz az ember.. főleg felnőtt korában. Ragyás, száraz öreg arcbőr.. ezt szeretnéd már 25-30 évesen?


gondolom még tini korba vagy.. a felnőtt emberek nem panaszkodnak ennyit


ha nincs probléma a bőröddel, nincsenek bőrhibák, patik stb.. akkor felesleges a nagyon vastag vakolat.. akkor elég az alapozó meg egy kis púder.. de néha még az se..


szemedet sminkeld olyanra ami szép és kiemeli a szemed..


ha jól érzed magad a bőrödbe, csinos vagy, akkor a külvilág is szépnek fog tartani

2015. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!