Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megvan a stílusom, de nem...

Antidiva kérdése:

Megvan a stílusom, de nem tudom h ez e az igazi? Változtatni szeretnék. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

sziasztok. szeretnék egy picit változtatni a kulsomon, szeretnék csinosabb, szebb lenni mert hát szerintem csunya vagyok. a hajam hoszu feketére festett. lehangolo egyhangu. de mégis ha rászánom magam h elmegyek fodrászhoz, kudarcot valok mert megtetcem igy magamnak és már jo igy is. de változtatni akarok. nem tudom hogy kezdjek hozzá. sexy, vidám, és jol akarom érezni magam a testemben megprobálok képet is felteni. [link]


nézzzétek át a képeimet, és segítsetek kérlek



2015. jún. 29. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó vagy így!!!
2015. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miért fested feketére a hajad, mert a sötét hajszín egyáltalán nem illik se a bőrszínedhez, se a szemöldöködhöz, se úgy hozzád általában... lapos, kevés is a hajad ami feketével nagyon feltűnő, igénytelennek néz ki így. Amúgy pedig nagyon szép lennél bármilyen világos hajszínnel...
2015. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hajszíneden mindenképp változtass! valamint szerintem szép vagy, főleg ha barátod is van, akkor nem értem mi ez az önbizalomhiány...
2015. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hajaddal semmi baj sincs,max elrontanád ha változtatnal rajta,az arcos szép,előnyös ha sminkelsz,btw nagyon méla vagy,nem ártana,ha magabiztosabban mutatkoznál,lenne erős kisugarzasod
2015. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!