Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy utálom a csajos...

Furcsa, hogy utálom a csajos dumákat? Énis csaj vagyok

Figyelt kérdés

15 éves vagyok pontosabban és hát ugye a mi osztályunkban van aki a sportról beszél 1folytában, van aki a pasikról, én meg próbálom kikapni minden percben azt, aki épp valami érdekes dologról beszél. Nem vagyok régimódi, énis tervezem, hogy nyáron pasizgatok ( azért is tornászom meg figyelek a táplálkozásra ), meg hogy ide- oda megyek, vásárolni, stb. tehát nem vagyok maradandi !! De ami sok az sok :-D


Nem hallottam eddig, hogy valaki panaszkodna, de én nem tudom megállapitani : szerintetek a többi lány elvárná tőlem, hogy ilyesmikről beszéljek velük ? Meg hogy amikor dicsekednek a pasis sztoriaikkal akkor nagyon élvezzem ? Tudjátok mi az én véleményem ? Minden csaj dicsekszik bármelyik fiúval. Ezért nem érdekelnek az ilyen dumák. 2 hét múlva már biztos nem járnak és holnap úgyis más pasi lesz a téma, de nem az a baj, hogy miért nem tartott tovább, hanem hogy világos hogy ott nem is volt semmi ! És itt nem szexre gondolok, hanem egy olyasmire, hogy " sok hűhó semmiért " . Szerintem alacsony önbizalomra vall, hogy valaki naponta ugyanazokat a hülye dumákat fújja, nem tudom melyik pasiról és valami hülye tini sztoriról.....annyira szánalmas felfogás. Szerintem ha pasit fogsz akkor inkább nézd meg jobban, hogy tényleg olyan " nagy hall "- e és végülis ha valakinek jól megy a sorsa az úgysem kürtöli egész nap....valahogy nekem ez az egész olyan hamis aláfestés, ezért is nem szeretem a csajos szövegeket


legalább a pasik reális dolgokról beszélnek és nem úgy, mintha most fulladnának meg vagy pánikhisztizés törne rájuk


2010. márc. 4. 15:02
 1/6 anonim válasza:
Nem furcsa, Te normalis vagy :) ennyi :)
2010. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Anyira igazad van!! Én is annyira rühellem ezt a sok szófecsérlést...

unalmas,gagyi..csak a szemmet forgatom aior meghallom a többbi lányt az osztályolmban...,,jahjj olyan helyes"..meg ,,jahjj olyan száraz a ajam mostanában..megőrít"

Jéézusom..hol élünk??ezek a legfontosabb problémák??

Erre csak anyit szoktam mondani,hogy nagyobb gondja sose legyen az életben..sosem fogom megérteni a lányokat, pedig énis abból vagyok.

17/ L

2010. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen értelmesen írsz 15 éves létedre, én komolyan meglepődtem. akik ide írnak és 15 évesek, azoktól te fényéveknyire vagy. sztem te vagy a normális, sőt, tuti. az egy dolog h sztem elvárnák tőled is h élvezd ezeket a beszélgetéseket és hogy teis működj közre, meg mesélj ilyeneket, de nemkell ezt tenned, kit érdekel ha ez nekik nemfog bejönni? akkoris tevagy a normális, és nem ők :D
2010. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem te nagyon jól gondolkodsz!

Ilyen idősen, mint te (de most is) én is utáltam az efféle csajos dumákat.

Légy büszke arra, hogy te nem vagy ilyen tipikus p*csa. :)

2010. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod az ilyen lányokat,akkor menj olyan középsuliba ahol többségében fiúk vannak:D Nálunk az a pár lány aki van az osztályban keni-vágja a focit,Forma 1-et,és nem vinnyognak folyton a pasijaik meg a letörött körmeik miatt:D


Amúgy nekem egy dolog ugrik be mindig erről a "látványos szerelmekről". Volt egy ismerősöm,nem bírtam mert egyszer tenyérbemászó volt másszor meg felrúgott székkel együtt ha hozzá mertél szólni. Mentünk haza,erre elkezdett a pasijával parádézni,és egész úton hazafelé róla áradozott hogy meeenyire szerilávcsicukcsi. 2 azaz kettő nap múlva már a suli folyosóján üvöltöztek egymással hogy ki kit utál jobban meg örihari sosebocsi blablabla. Szóval érted,vicces volt:D


Egy felnőtt ismerősöm mondta,hogy pasikból is az kételkedik általában a saját férfiasságában aki állandóan cserélgeti a partnereit. Szerintem ez a nőkre is igaz:D


15/L

2010. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jé,te pont olyan vagy mint én,csak kilenc évvel korábbi kivitelben..nem vagy gáz,minden esetre te leszel a pasik álma..én szívesen beszélgetek mindenről,ufókról,az élet értelméről,lélekvándorlásról,halálról,legendákról,szeretek fantáziálni mindenféle lehetetlenségről,de sosem tudott lekötni a fodrászat,a shoppingolásról való "dumcsi" vagy az épp aktuális műkörömdivat..valahogy mindíg is kerültem ezeket a témákat,miközben én is szeretek szép lenni,vásárolni,meg hajat csinálni,sminkelni,mégsem tartom szükségesnek ezeknek a dolgoknak az órák hosszas ecsetelgetését..nem is értem mit lehet erről beszélni..a pasik meg amolyan magánügy..nekem is van egy lány,aki mindíg az aktuális jajj de szerelmes lettem témákat mondogatja,de ez engem annyira hidegen hagy,hogy nem is tudok rendesen odafigyelni..és nem tartom szükségesnek,hogy a pasiügyeimről bárkinek be kelljen számolni..az én szemszögemből nem én vagyok a fura,hanem ezek a lányok..érdekes,a pasikkal valahogy mindíg jobban kijöttem,és ezeknek a lányoknak meg ez nem tetszett..én voltam,aki beszélt a barátjukkal,ha gáz volt,én voltam,aki először odament nekik egy pasihoz,de már nem lógok velük,mert csak erre voltam jó nekik,és énnekem a mai napig egy srác a legjobb barátom,nem beszélve a vőlegényemről,akivel szinte mindíg megértjük egymást,és örül,hogy nem zaklatom azzal,hogy fú,milyen körmöt tetessek fel,vagy hogy órákig beszélek neki az alapozók tulajdonságairól,pedig én is sminkelek,de ha egyszer nincs okom beszélni róla,akkor nincs..legfeljebb szólok neki,hogy elfogyott,és ne felejtsünk el venni..ennyi..valahogy az én gondolataim eléggé másfelé járnak..hisztizni meg nem szoktam,mert nem látom értelmét..sírvafakadni is csak évente egyszer,ha valami nagy baj történik..persze van,hogy megkönnyezek egy romantikus filmet,de azt nem látja senki..tehát van azért bennem is érzés,csak nem attól tör rám sírás,ha felszalad a harisnyám,vagy letörik a körmöm,és nem ez lesz a holnapi nap nagy sztorija! XD

Szóval teljesen egyet értek veled!

2010. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!