Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok milyen elvárásaitok...

Lányok milyen elvárásaitok vannak egy sráccal szembe?

Figyelt kérdés
öltözködés, test pl

2015. júl. 12. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Farmer poloval:Ddd. Ne legyen páva gyerek, mert attol kikèszülök.:P. Testre annyi hogy ne legyen csontsovány, legyen rajta nèmi izom. Belsőleg meg legyen megèrtő ès ne kritizáljon másokat.
2015. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen valami ilyesmire gondolok én is. :D
2015. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
elvárás...aha, ez olyan kb hogy miben változzak meg hogy megfeleljek? az már nem te leszel:) véleményem szerint úgy kell öltözködj,viselkedj amilyen te vagy. igen,fontos az hogy legyen egy külső megjelenésed ahhoz,hogy utánad pillantsanak az utcán. na de ezt kialakíthatod te magadnak nem kell egy egy lány véleményét követni.ahány lány annyi féle. komolyan. plussz egyik nap ezt tetszik másik nap lehet más:D haha. szóval nézegesd a divatlapokat picit,edzhetsz de ne arról szóljon az életed.a túlsok izom csúnya lehet . viszont a lényeg hogy legyél nagyjából az aki TE lenni akarsz nem amit más akar mert akkor nagyon nagy a választék.( lány vooltam ) XD
2015. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! puszillak drága.
2015. júl. 12. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Bármi jöhet, csak ez a páwa/swag/yolo/mittudoménhogyhívják stílus ne. Az a "still" egyenlő a szandál+zokni kombóval.

Az ápoltság alap dolog.

Nem fontos a kigyúrtság, de ne férjek bele kétszer a nadrágjába.

Az összkép legyen rendben 😊

2015. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Külső:

-legyen nálam magasabb (bár 157 centinél nem akkora mutatvány ez a dolog, még akkor sem, ha felveszek egy magasabb sarkú cipőt)

-legyen ápolt

-öltözködjön férfiasan, de igényesen (szóval nem divat-cicafiúkra bukom, de azért tiszta ruhát vegyen, alkatához-stílusához-színeihez megfelelően öltözködjön, ne legyenek szétnyúzva, kibolyhosodva a ruhái, passzoljanak egymáshoz a ruhái... plusz ne hordjon rózsaszínt, szandált zoknival, szerszámszorongatóan szűk csőnadrágot, nagyon feszülős felsőt, tornapólót, "vicces" feliratos cuccokat, ne legyen ecsethaja)

-testalkatra inkább átlagos vagy mackós... de alapjáraton nekem az arc jobban számít, mint a test (azért szumóbirkózó, izomtibi meg nagyon gebe inkább ne legyen)


Egyebek:

-legyen kedves, figyelmes, hűséges, de ne legyen nyálas

-legyen meg a véleménye a dolgokról és álljon ki magáért

-legyen gyakorlatias

-legyen őszinte, intelligens, tájékozott, művelt

-legyen humora (de nem az a fajta, ami szerint az a vicces, ha egymást csicskag...izzük)

-legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok, nyilván)


szerencsére megtaláltam már azt, akiben mindez megvan :)

2015. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hahaa köszi,aranyos vagy. máár ha nekem szólt a puszillak drága:)) (a lány voltam:P)
2015. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Például az h válaszoljon, ha ráírok és ha valami nem tetszik neki bennem azt mondja meg kissé finoman, de érthetően.

E mellett, legyen rendes, hűséges, kitartó, akarjon majd gyereket, szeresse a gyerekeket, szeressen engem :D

Legyen klezdeményező és bátor.


Külsőleg: legyen nálam idősebb vagy egyidős velem és legyen nálam magasabb (tehát 170 cm-nél magasabb)

Legyen jó humorérzéke és legyen velem elnéző, de néha szigorú. :D vagy nem tudom.

2015. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!