Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés mükörmöt csak úgy...

Zselés mükörmöt csak úgy lehet leszedni hogy lenovesztem vagy van mas módszer is?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban csináltattam a ballagásomra es mar egesz szepen latszik hogy kezd lenolni es mar leszeretnem szedni csak nem tudom mert meg nincs nagyon lemolve de mar kezd idegesíteni.. Van ra vmi módszer h az igazi körmöm ép maradjon?

2015. júl. 12. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha elmész egy körmöshöz, ő szépen lecsiszolgatja neked.

Ha magadnak szeretnéd akkor próbálhatod lereszelni körömreszelővel vagy oldalról feszegetni, de ehhez legalább egy hetes lenövés kell és veszélyes is.

2015. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod
2015. júl. 13. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A reszelőt ajánlom. A felfeszegetést nem tanácsolom, elég fájdalmas tud lenni.


Vagy ha nem látszik annyira az átmenet a sima és a mű rész között és kövek sincsenek rajta akkor simán fesd át sötét lakkal.


Én úgy csináltam, csak nagyon közelről látszott és időközben szépen lenőtt (meg lakkozás előtt mindig reszeltem belőle egy kicsit)

2015. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az enyémen kovek is vannak es feher a körmöm es ha befestem elutne egymástól nagyon
2015. júl. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!